Відстоюйте себе!

 

Нашій владі вдалося сконцентрувати увагу на Михайлові Саакашвілі. Воюючи з ним, з його принципами і пориваннями бачити Україну цивілізованою державою, влада сама виростила в ньому лідера, за яким пішли люди.

Та за Саакашвілі іде сьогодні дуже маленька кількість людей. І якщо модно всіх, хто звертає увагу на те, що у нашій владі на ключових місцях влади сидять люди єврейської національності антисемітами, то в загальній масі, майстерно запалили – антигрузинізм! Він грузин!..

Так! Він грузин! І грузини ніколи, за всю історію людства, не винищували українців. Сьогодні не мала кількість грузинів відстоюють Україну на Сході. І гинуть за нас у той час, коли більшість нас ховається за жіночими спідницями! І все на що стає відваги, репетувати: “Як?! Я не можу йти за Міхо! Він – грузин…”

Не йдіть! Сам Міхо Саакашвілі вас просить: “Не йдіть! Мене в будь-якій миті можуть арештувати, викинути з України, вбити! Я Вас прошу, захистіть себе! Відстоюйте себе і свої права! Ви – люди! Як всі люди цього світу, маєте право на цивілізоване життя!”

Міхо Саакашвілі не претендує в Україні на Президентське крісло. У цьому наметі, де зараз біля буржуйки сиджу я, Ангела Ткач-Вишня,  Міхо говорив: “В Україні має бути український Президент!”

Ми не будемо прикрашати програму дій команди Саакашвілі. Ми підійдемо до неї критично. На разі, представимо головні вимоги на сьогодні: скасування депутатської недоторканості; прийняття нового закону про вибори; створення Антикорупційного суду; прийняття закону про імпічмент Президента. Головним ворогом українського народу названо олігархат України.
І я прошу вибачення, що в мене вже тремтіли руки, коли знімала це відео. Було холоднувато. Важливо не це, а суть почутого:

  • Гость: Оточили ситі свині велике корито Їдять, сопуть та хрумкають смачно, працьовито, І підсвинок до корита хотів би пролізти, Але свині не пускають, не дають поїсти. Поштовхався він позаду, поліз до загати І став свиней ненажерних гостро викривати: -Дармоїди безсоромні! Кендюхи! Барила! Та коли ж почерволніють чорні ваші рила? І сказав своїм підлегли головний кнуряка: -Пустіть його до корита, нехай не патяка. Розступились, пропустили крикуна малого, Час минув і нині страшно глянути на нього: Розжиріло, знахабніло, куди твоє діло! Молоденьких бунтариків десятьох заїло. Тож буває, дехто правду, чеше всім відкрито лиш для того щоб пропхати рило у корито. Оточили ситі свині велике корито Їдять, сопуть та хрумкають смачно, працьовито, І підсвинок до корита хотів би пролізти, Але свині не пускають, не дають поїсти. Поштовхався він позаду, поліз до загати І став свиней ненажерних гостро викривати: -Дармоїди безсоромні! Кендюхи! Барила! Та коли ж почерволніють чорні ваші рила? І сказав своїм підлегли головний кнуряка: -Пустіть його до корита, нехай не патяка. Розступились, пропустили крикуна малого, Час минув і нині страшно глянути на нього: Розжиріло, знахабніло, куди твоє діло! Молоденьких бунтариків десятьох заїло. Тож буває, дехто правду, чеше всім відкрито лиш для того щоб пропхати рило у корито.
  • Гость: Міхо може і хороший грузин. Але є грузини, яких наш український народ буде "пам’ятати " завжди . Авторка пише .що " грузини ніколи, за всю історію людства, не винищували українців". Хіба можна не пам’ятати українців, які загинули в політичних таборах - то був цвіт наукоців, письменників , військових начальників, медиків,світил української науки та культури. А хто був при владі коли було штучно організовано голодомор? Імена таких "владних "грузинів як Сталін та Берія - авторка напевно забула, а може і не знала!