Четвер, Листопад 22

Підсумки розвитку промисловості

 

Коли говориш слова «промисловість Кельменецького району…» то чітко фіксуєш питання пересічного жителя цього району: а в нас є промисловість? Це що таке?… Так! Ми пам’ятаємо маслозавод, завод мінеральних вод, консервиний завод, цукрозавод… а тепер це що?!

Міркуємо, доведеться з`ясовувати…

Та у звіті Кельменецької райдержадміністрації за минулий рік у розділі «Промисловість» є цифри… і назви реальних підприємств. Текст ми подаємо дослівний: «Промисловими підприємствами району за січень-листопад 2017 року було вироблено промислової продукції на суму 10 434,6 тис. грн., що на 43,1% більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Продовжується будівництво сучасного елеватора ТзОВ Агропромисловий комплекс «Буковина». Підприємство ТОВ «Кельм ВУД» займається переробкою сирої деревини. Перероблену продукцію на суму 1188, 0 тис. грн., відправлено в Республіку Естонія.»

Безперечно, усі сільгоспвиробники відчувають як не вистачає елеватора тут, в районі. Наші підприємства гостинно приймає елеватор у Кам`янець -Подільську, та це не рентабельно! Не мудро!

Приємно, що хоч якісь кошти ми заробили, та ситуація залишається катастрофічною! І кожен розуміє – ми МОЖЕМО БІЛЬШЕ!

Питання стоїть в іншому: відсутність заводів, принаймні, цехів з переробки сільгосппродукції? це свідчення ліні жителів району? Це нам так НЕ дає працювати влада з Києва? Чи місцева влада всі роки Незалежності України займалася тим, що дозволяла знищувати те, що було і не допускала створення нового?.. Які саме рішення приймала за всі пройдені каденції Кельменецька районна рада?.. Тут одного винного нема! Руйнуємо ми… все узгоджено!

Для прикладу: ми маємо законсервований асфальтний завод. Він може запрацювати! Чия воля для цього потрібна? Наша місцева влада її може мати? Чи в нас є лише «сили», «мудрість» все розпродувати?.. Прихватизовувати… Як це називається?
Питання відкрите! Кожен має право дати на нього свою відповідь.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *