Неділя, Вересень 23

Шановні кельменчани, впізнайте чотирилапих

Цю зграйку домашніх улюбленців на вулицях Кельменців можна назвати проблемою селищної ради. І це так! Та лише частково. Цих “хлопчиків” не назвеш безхатченками.
Всі песики з фото доглянуті. Настав час парування і вони активно втікають з дому. Зараз на фото немає чарівної вівчарки. Вона, тільки-но, майстерно перестрибнула тин. Мабуть, побігла глянути чи господарі їжу їй залишили? Та не кожна людина відважиться пройти крізь таку зграйку чотириногих.

Небезпечні такі собаки для дітей. Дитина може, просто, не правильно повестися і собаки накинуться! Кельменці мають у своїй історії факт, коли тічка псів кинулася на дорослу людину і завершилось це трагічно!

Тому, велике прохання, придивіться до цих улюбленців, котрий чий? – і зробіть так, щоб вони не вешталися вулицями селища бездоглядно. На жаль, це не єдина весела чотиринога компанія на вулицях Кельменців. А від так: шановні кельменчани, станьте своїм собакам господарями! Ваші тварини не мають перетворюватися на загрозу для перехожих.

По-іншому, таких тварин необхідно відловлювати і повертати господарям лише після оплати штрафу! Та про це вже має подумати селищна рада.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *