Вівторок, Грудень 18

За знищення майна застосовано примусові заходи медичного характеру

Набрала законної сили ухвала Кельменецького районного суду від 14.12.2017 року згідно якої до громадянки Г. застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом.

Так, 01 липня 2017 року, біля 09 години, громадянка Г. перебуваючи в господарстві, що належить потерпілій у с. Вовчинець Кельменецького району Чернівецької області, під час конфлікту погрожувала вбивством. Тримаючи у руках лопату, почала нею махати. При цьому, нанесла один удар металевою частиною лопати по тілу потерпілої.

Окрім цього, 07 липня 2017 року, близько 18 години 30 хвилин, громадянка Г. на території господарства потерпілої в с. Вовчинець Кельменецького району Чернівецької області умисно запалила будинок. У будинку знаходилось сіно. І сіно, і будинок згоріли.

Обираючи вид примусового заходу медичного характеру, суд враховував характер та тяжкість вчинених діянь, психічне захворювання громадянки Г., її поведінку до вчинення суспільно небезпечних діянь, її небезпечність для самої себе та інших осіб. Зокрема, суд враховував, що громадянка Г. вчинила суспільно небезпечні діяння, що підпадають під ознаки злочинів невеликої тяжкості та тяжкого злочину. З урахуванням стану громадянки Г., ступеня її небезпечності щодо себе та щодо інших осіб, суд застосував примусовий захід медичного характеру у виді примусового лікування у психіатричній лікарні із звичайним наглядом.

Прес-секретар Кельменецького
районного суду Паламарчук Г.М.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *