Четвер, Жовтень 18

Кельменецькі рятувальники розповіли про правила безпеки найменшим жителям селища

Шлях у безпечне майбутнє починається ще з дитинства. Тому фахівці Кельменецького районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій завітали у гості до вихованців дошкільного закладу №1 «Колосок» та №2 «Ромашка» у Кельменцях та провели для діток виховну годину.

Діти комфортно вмостилися на килимки та на свіжому повітрі слухали розповіді рятувальників про те, як діяти у випадку пожежі, за яким номером слід телефонувати, щоб викликати пожежно-рятувальний підрозділ, що при цьому слід повідомляти. Надзвичайники пояснювали присутнім, чим небезпечні дитячі пустощі з вогнем і чому кажуть, що вогонь може бути як другом, так і ворогом людині. Всі здобуті знання діти підтверджували практично: вони охоче брали участь у вікторині від рятувальників та пробували разом із вогнеборцями гасити умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

Також малечу навчили правил безпечного відпочинку. Діткам вказали, як поводитись у лісі та на водоймах, вказали, чому дітворі не можна заходити у воду самостійно, купатися без нагляду дорослих, запливати далеко від берега. Для кращого розуміння сказаного,  фахівці Управління роздали малечі тематичні листівки.

Дошкільнята були раді зустрічі з вогнеборцями, уважно слухали рятувальників та обіцяли дотримуватись правил безпеки, яких їх навчили фахівці Управління.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *