Понеділок, Листопад 19

Жива вода. Стрибати в ополонку чи ні?

Учені сучасності стверджують, що Земля – жива істота, організованіша й інтелектуально розвинутіша від людини. Людина – дитина Землі. На жаль,  мала дитина!

Земля НЕ може більше переносити викиди агресивної енергії людини, які страшніші за своїми наслідками від викидів отруйних газів в атмосферу, тому що сіють інтелектуальну та духовну руйнацію, а це спричиняє ще більшу кількість отруйних газів в атмосфері, нафти в океані, сміття в ріках! Це плодить як бізнесменів-безлюдьків, так науковців-потвор, псевдополітиків і псевдобогів, і люди наче люди… та НЕ люди!..

Учені кажуть, що планета не в змозі більше терпіти. Що ми  зобов’язані зцілити себе і планету. Цього, просто, треба захотіти. Зробити свідомий вибір – ми Люди чи ні?..

«Я – Людина. Свідома своєї Людяності, призначення Бога у мені і гойдатися між Добром і злом я не хочу. Я хочу знати Правду і бути дієвою! Вміти незламно тримати свою людську гідність. Щоб ніхто ні злочинами, ні брехнею не міг її принижувати!» – це кожен має сказати собі сам! Пошанувати Істину:  ніколи особисте не стоїть над загальним, та все загальне починається з особистого. Тому ваше Я, бажання Добра, Любові, Щастя, Порядку, Впевненості у завтрашньому дні, не менш важливі ніж цілий Світ.

Можна пожартувати:

– А чули, куме, ми – творці Всесвіту!

– І що такий творець як ти сьогодні сотворив?

– Я кіш наповнив кукурудзою.

-О, куме, воістину справа потрібна, особливо в межах нашого всесвітнього регіону. І знаєте, куме, ваші кури і свині будуть вам, вельми, вдячні.

– Смієтесь, куме!

– Ні, усвідомлюю нашу з вами велич!

– Знаєте, куме, а я коли бачу свою жінку, вас, куму і наших дітей – увесь Світ люблю! Усі зірки коло мене!

Любіть Світ! І любіть у ньому Себе! Ми не творці Всесвіту та ми його рідна кровинка. І однією з основ нашого Життя у ньому є ВОДА!

Вода – стверджують науковці, – вбирає у себе інформацію. Насправді енергію, яку випромінюють наші думки. Вона не чує наших слів. Тому говоріть над нею, що хочете! Моліться скільки заманеться, а  вона почує лише те, що на душі – наші помисли!

Енергетика води змінюється синхронно з енергетикою Землі. І найбільшої сили вона набуває в день, коли починає рости День. 25 грудня! Такою тримається аж до 25 січня!

Пити найкорисніше воду талу! Тому не зайвим буде виставити відро з чистою водою на мороз. Воду, яка не замерзне злити, а кризі дати розтанути і вгрітися. Пити холодну воду шкідливо для всього організму. Не лише для горла. Цього не любить травна система, судини…

Стрибати завтра в озеро, у Дністер чи ні? – кожен має вирішити особисто! Ми скажемо лише те, про що не просто мовчать, а оббріхують! Це для вашого організму – стрес! У стані емоційного піднесення і викиду гарної порції адреналіну, ви не відчуєте цього відразу, не захворієте вже, це наздожене з роками!

Кожна розумна людина знає, що у гартування є умова – поступовість. Відразу у крижану воду ніхто не скаче!

Найкраще стрес для організму засвідчують люди в яких хворе серце, судини… Інфаркт, а то й смерть можуть статися відразу біля води. Тому думайте, що робите.

Це схоже на те, як нас запевняють, що ліки в капсулах нешкідливі. Мовляв, капсула виготовлена з такого матеріалу, що він відразу розчиняється. Та варто ці ліки прийняти людині з ураженою підшлунковою залозою і в неї починається печія.

Хворі люди – індикатор, який чітко каже: наш організм не любить штучностей і різких змін. Бережіть себе! Бог береже береженого!

І, може, не зайвим буде нагадати: вода свята ЗАВЖДИ! У кожній чистій водоймі! І коли би ви не взяли її до своїх рук, з чистими помислами ви здатні надати їй цілющої сили!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *