Вівторок, Вересень 25

На нараді обговорювали важливі питання

Минулого тижня у Кельменецькій райдержадміністрації відбулася чергова постійно діюча нарада з селищним та сільськими головами.

На порядок денний було винесено чотири питання:
1. Про план реформування надання первинної допомоги на 2018 рік.
2. Про зміни в законодавстві з питань соціального захисту населення.
3. Про епізоотичний стан в районі.
4. Про оновлення та розроблення містобудівної документації.

Додатковим і найцікавішим питанням стало обговорення питання створення об’єднаних громад на території Кельменецького району.

В обговоренні останнього питання взяли участь депутат Верховної ради України Максим Бурбак, заступник голови Чернівецької обласної державно адміністрації Василь Гостюк, радник з питань децентралізації Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Прокоп.

Головний лікар КЗ «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Дмитрук поінформував, що уже почався процес створення Національної служби здоров’я України(НСЗУ) – орган виконавчої влади, який оплачуватиме надані пацієнту медичні послуги (коштом Державного бюджету в межах програми медичних гарантій). Вартість послуг визначатиметься на основі єдиних національних базових тарифів та вимог до якості.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ліна Руснак поінформувала про зміни в законодавстві з питань соціального захисту населення. Прийнято постанову КМУ від 27.12.2017 №1098 «Про затвердження Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату».

Про епізоотичний стан в районі доповів начальник Кельменецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Віктор Кувіла. Він відзначив, що у сусідніх районах, зокрема у селах Мамалига і Котилево Новоселицького району та в селі Данківці Хотинського району виявлені випадки африканської чуми свиней. Тому варто бути обережними.

Про питання децентралізації у Кельменецькому районі ми розповімо окремо. Зараз лише нагадаємо, що кожен сільський голова, як народний обранець, має обов’язок доносити до своїх виборців всі важливі питання, які обговорюються на нарадах у Кельменецькій райдержадміністрації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *