Понеділок, Жовтень 15

До нас прийшла медична реформа

Шостого листопада 2017 року розпочалася реформа охорони здоров`я.

Бюджет починають розподіляти за медичними послугами. Існуватиме перелік медичних послуг, які оплачуватиме держава. Цей список щороку складатиме Уряд і затверджувати буде Верховна Рада.

Послуги екстреної, первинної, вторинної, третинної та паліативної допомоги будуть фінансуватися в межах програми медичних гарантій.

Самостійно пацієнтам доведеться сплачувати за не екстрену стоматологію, звернення до лікаря без направлення, естетичну медицину.

Держава більше тне виділятиме грошей на утримання медичних закладів. Вони мають перетворитися на автономні суб’єкти господарської діяльності.

На перехідний період 2018-2019 роки, паралельно, існуватиме можливість фінансування первинної медичної ланки через механізм медичної субвенції.

До 2020 року всі заклади надання медичної допомоги мають перейти на нову систему фінансування. А саме – укладання договорів із Національною службою здоров`я України.

Про це сільських голів Кельменеччини поінформував Головний лікар КЗ «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Дмитрук.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *