Понеділок, Жовтень 15

Рятувальники вчили дітей Кельменецького ліцею правил протипожежної безпеки

1 лютого 2018 року фахівці Кельменецького районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели зустріч із учнями 5 – 6 класів Кельменецького ліцею.

Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки та наголосили, що головною причиною надзвичайних пригод та нещасних випадків стає звичайне людське недбальство. У тому числі й дитячі пустощі з вогнем.

Через свою допитливість та бажання пізнати навколишній світ неповнолітні нерідко стають жертвами пожеж. У зв’язку з цим вогнеборці пояснили, наскільки небезпечним є необережне поводження з вогнем, яких предметів у побуті варто остерігатися та які дії можуть спричинити пожежу.

Рятувальники провели для учнів відео презентацію, за скільки часу вигоряє житлова кімната. У такий спосіб учням продемонстрували, до яких наслідків може призвести нехтування правилами пожежної безпеки, адже більшість пожеж, що виникають в районі, трапляються через «людський фактор». Також під час проведення відеопрезентації фахівці наголосили, що основними причинами пожеж є порушення правил користування пічним опаленням, необережне поводження з вогнем та коротке замкнення електромережі.

Також рятувальники пояснили учням про перші дії під час виникнення пожежі та про правила користування вогнегасником.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *