Четвер, Жовтень 18

Графік громадських слухань по селах Кельменеччини щодо утворення об`єднаних громад

Під час постійно діючої наради з селищним та сільськими головами було вирішено: з метою активізації процесів об’єднання,  в населених пунктах району, провести громадські слухання щодо питань створення об’єднаних територіальних громад.

До громадських слухань будуть залучатися представники з облдержадміністрації, незалежні експерти, спеціалісти районних управлінь, які зможуть мешканцям громад донести інформацію про реформу децентралізації.

Графік
громадських слухань в населених пунктах Кельменецького району
щодо впровадження реформи децентралізації

1 Бабинська с/р Григорошенко Віктор Васильович – 25.02.2018 – 14.00 год.

2 Бернівська с/р Сухар Станіслав Іванович – 23.02.2018 – 14.00 год.

3 Бузовицька с/р Перчук Тетяна Василівна – 15.02.2018 – 13.00 год.

4 Бурдюзька с/р Піхут Андрій Васильович – 18.02.2018 – 13.00 год.

5 Вартиковецька с/р Білоножко Дана Михайлівна – 22.02.2018 – 14.00 год.

6 Вовчинецька с/р Жулепа Валентина Іванівна – 14.02.2018 – 11.00 год.

7 Вороновицька с/р Буга Андрій Вадимович – 13.02.2018 – 10.00 год.

8 Грушовецька с/р Книш Олег Володимирович – 25.02.2018 12.00 і 15.00 Нагоряни Грушівці

9 Дністрівська с/р Цекало В`ячеслав Миколайович  – 15.02.2018 -11.00 год.

10 Зеленецька с/р Чебан Петро Георгійович – 23.02.2018 – 10.00 год.

11 Іванівецька с/р Саракуца Віктор Олексійович – 15.02.2018 – 09.00 год.

12 Козирянська с/р Онуфрійчук Сергій Іванович –  28.02.2018 – 10.00 год.

13 Комарівська с/р Варварюк Леонід Васильович – 25.02.2018 – 14.00 год.

14 Коновська с/р Ротар Борис Давидович – 20.02.2018 – 10.00 год.

15 Ленковецька с/р Присакар Василь Мелентійович – 16.02.2018 – 10.00 год.

16 Лівинецька с/р Гермак Андрій Васильович –  13.02.2018 – 12.00 год.

17 Лукачанська с/р Косташ Віктор Олександрович Вже провели і підтримали

18 Мошанецька с/р Грубий Станіслав Дмитрович – 23.02.2018 – 12.00 год.

19 Нелиповецька с/р Плаксійчук Семен Семенович – 15.02.2018 – 15.00 год.

20 Новоселицька с/р Бинда Віталій Вікторович – 14.02.2018 – 09.00 год.

21 Оселівська с/р Шепенюк Алла Олександрівна –  22.02.2018 – 9.00 і 11.30 год. Кроква Оселівка

22 Перковецька с/р Білик Віссаріон Дмитрович – 23.02.2018 – 10.00 год.

23 Подвір`ївська с/р Чунтул Олександр Вікторович – 16.03.2018 – 11.00 год.

24 Росошанівська с/р Кучейник Світлана Василівна  – 19.02.2018 – 10.00 год.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *