9 лютого! У нас зима!

19 сантиметрів – товщина покриву снігу. І вона збільшується! Сніг впевнено нас вкриває-вкриває-вкриває!

Для комунальників є свіжа робота. Дороги мають бути розчищенні. Тим паче, що сніг гарний за цю зиму ми бачимо вперше! Зважаючи на календар, цей сніг, як здійснення мрії.

Природа виглядає казково і такою має бути зима не з 9 лютого, а хоч з 10 грудня. Зима повинна бути зимою. І дай Боже, з помірними морозами. Сніг це не лише гарно, а й ДОБРЕ! Тому жодних нарікань на погоду не може бути. А те як ми до зими готові – це наші проблеми, а не природи.

Робота комунальних служб і в Кельменцях, і в селах має бути організована так, щоб швидка допомога, пожежники, будь-яка машина могла доїхати до пункту призначення вільно.

Зрештою, не лінуйтеся! Не шукайте в кожному кутку комунальну службу. Повідкидати, де можна, сніг самотужки – хороша справа! Корисна для здоров`я. Зробіть добро для себе і допоможіть кому можете! Бог вам заплатить сторицею!

  • Гость: Глибока стаття.....як сніг. А хтось казав що Рідне слово нісенітницю пише..........................
  • Гость: Буває...
  • Гость: систематично
  • Гость: В хто сказав що рідне слово нормальні статті пише.? Хто це каже! Там одна Жопа. Поздоровлення, повідомлення і кожної майже кожної газети голова районноі ради. Хоча б одна стаття нормальна була? Виписую іі бо там є програма на телебачення. А так в пічку.