Четвер, Січень 17

Кеьменецький район НЕ потрібен?…

 

 

Можливо, не просто зрозуміти журналіста, котрий перед тим як сісти писати, мусить виплакатися! Скинути біль від усвідомлення того серед якого цинізму, неуцтва і темряви ти живеш… Як безглуздо виглядає убивство людини заради 12 соток городу під дві дачки десь у Макарівці… Як легко можна виграти суд якщо ти маєш зв`язки… і вмієш впевнено брехати! Судове рішення стає піснею на замовлення!

Раніше я думала, що такого таланту брехати як у пані з косою… нема ні в кого! Та Пані… готується до своїх публічних виступів, а в нас є “народні” обранці районного маштабу, які брехню творять зі злету! Без миті на роздуми! “Геніально”!

І ви можете, щиро-щиро, бажати цим людям щастя, миру і здоров`я. Можете чітко вказати, що їм варто робити, а що ні, не хвилюйтеся, вони не лише вас не почують, вони зроблять все на 100% з точністю до навпаки!

Девід Рокфеллер, мультимільярдер, прожив 101 рік. І лише дурень зараз сказав – ВАВ! Бо розумний запитає: а дійсно прожив? Бо Девідові 7 разів міняли серце. І це його не порятувало! Гроші не порятували чоловіка, котрий говорив: “Мені не потрібні ті, що мислять…” Так, йому були потрібні лише ті, хто на нього батрачить. Та навіть цей чоловік, за енною операцією на серце, зрозумів, що він дуже щось не так робить у своєму житті. Зрозумів, що Бог не оцінить його банківських рахунків. Бог оцінює людину за її ЛЮДЯНІСТЬ!

З цієї миті він почав значні кошти віддавати на доброчинність. В загальній кількості, це склало 90 мільйонів доларів.

У нас нема таких мультимільярдерів та циніків з гаслом: “На мій вік дурнів вистачить…” вдосталь! Як ї тих, хто робить наче добро… та, виключно, те, яке йому вигідне: зробити собі лице. створити собі відданого робітника, мати зобов`язаного підлеглого… та не добро заради Добра! І можливо, геть марна справа мати коло таких людей мрію, що вони одужають, та надія помирає останньою.

На останній зустрічі сільських голів Кельменеччини з заступником голови облдержадміністрації Василем Гостюком та депутатом Верховної Ради Максимом Бурбаком лунали слова: “Робіть вже що робите, хоч одну громаду… але робіть!” Це поклик тверезого мислення чи відчаю?

Ми думаємо, що – відчаю. Кожен мислячий розуміє: гасло – “один район – одна громада…”, – це автоматична ліквідація Кельменецького району, а від так, і всього його апарату управління. Тобто, та людина яка зі стін головної адмінспоруди нашого району кидає це гасло в народ, є ворогом Кельменецького району – №1! І є ворогом тих, серед кого працює. Тому, що ці люди потраплять під скорочення.

Планово, з Сокирянського, Кельменецького та Хотинського районів мав би утворитися один район. Зараз говорять про те, що районний центр повинен співпадати з госпітальним округом, а він у нас Хотинський. Та це не остаточний варіант. За географічним принципом, районний центр мав би бути у Кельменцях, хоч Сокиряни також мають право вимагати утворення Сокирянського району. Перемогти можуть найбільш настирливі.

Якщо ж Кельменецький район стає однією громадою, на районний центр він претендувати НЕ може! І це не єдина причина з-за якої ідея – “один район – одна громада” є абсурдом! Та про це в наступному матеріалі.

А так як, надія помирає останньою, у нас прохання до “оплоту” гасла: “один район – одна громада” – зупиніться! Це не порятує життя! І у спадок своїм дітям ми залишаємо не лише надбані матеріальні статки… Бог оцінює ЛЮДЯНІСТЬ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *