Понеділок, Серпень 20

У Максима Бурбака нічого не просити?..

Можна, по-різному, дивитися на політичні партії. Та якщо хтось із якоїсь партії став депутатом, він стає вашим навіть якщо ви за нього не голосували. Від так, кожен житель Кельменецького району має право звернутися до депутата Верховної Ради Максима Бурбака.

Нашому здивуванню не було меж, коли ми почули, що в Кельменцях є начальники управлінь які сваряться на підлеглих, якщо ті звертаються по допомогу до Максима Бурбака. А народний депутат дивується: “Що за люди на Кельменеччині?! Вам нічого не треба!” ТРЕБА!

На останньому прийомі були директор Кельменецького ліцею- опорного пункту Лариса Равлюк, селищний голова – Сергій Буняк, сільський голова села Комарово Леонід Варварюк з цілою делегацією та ще кілька чоловік. Загалом, кількість людей, які звертаються на Кельменеччині з поважними проектами мізерна. Тому у Максима Бурбака є підстави дивуватися нашій пасивності.

Переважно звертаються люди з проханням про матеріальну допомогу, допомогти вирішити земельні питання атовців. Комарівчани також завітали через те, що вже не перший рік оббивають пороги держустанов і ніяк не можуть отримати земельні ділянки для ведення підсобного сільського господарства за межами села. Мають проблеми і зі смітником. Його в них, взагалі, нема! Ділянку комарівчани під смітник вибрали, та Держгеокадастр пропонує їм взяти цю ділянку не на постійне користування, а в оренду. Про це ми дізналися уже після прийому. А під час прийому Максим Бурбак сказав важливі слова: “Якби у вас була уже громада, ви б могли ці землі забирати до себе і розпоряджатися ними на власний розсуд і не треба було б їздити до Чернівців чи ходити до мене!”

Згідно вимог про опорні навчальні заклади, навколо Кельменецького ліцею повинна бути загорожа. Та найперша проблема даного навчального закладу – потрібні кошти на ремонт приміщення старої школи. максим Бурбак пообіцяв Ларисі Равлюк допомогти.


По вулиці Грушевського у селищі Кельменці є лише третина тротуару. Люди вимушені ділити головне полотно дороги разом з автівками. Звичайно, це небезпечно. Необхідної кількості коштів на тротуар селищна рада немає. Максим Бурбак запропонував селещному голові Кельменців Сергію Буняку – об`єднати зусилля. Він додасть кошти до тих коштів які Кельменці таки мають.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *