Четвер, Січень 17

Свято відбулося! Хоч гуманітарну допомогу привезли ще не всю

Через погодні умови, до Кельменців не зміг доїхати рефрижератор з гуманітарною допомогою, яку планувалося привезти 9 лютого від благодійного фонду «Я – майбутнє України». Були привезені лише подарунки більше як для двох сотень дітей-інвалідів, сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, для дітей, загиблих воїнів АТО.

У районному будинку народної творчості та дозвілля відбулося свято-зустріч «З любов’ю до дітей», організатором якого є управління освіти Кельменецької райдержадміністрації.

Працівники Кельменецького дитячо-юнацького центру підготували чудову святкову програму «Вітрила дитинства». Найменшими артистами і дебютантами дійства стали другокласники Кельменецького ліцею опорного навчального закладу. Для маленьких танцюристів це був перший і поважний виступ на великій сцені. Підготувала малечу до виступу викладач ДЮЦу Людмила Хоменко.


Концерт сподобався всім! І глядачам, і учасникам, і керівникам. І запам’ятався, можливо, на завжди, бо після виступу всіх чекало частування від спонсорів дійства. Їм особлива подяка. А долучилися і підтримали доброчинну акцію і морально і матеріально такі підприємці нашого краю як: Тимінська Марія, Ілаш Олена, Батиренко Галина, Лісничук Людмила, Чварюк Тетяна, Андрущак Юлія, Зіневич Марія, Книш Роман, Фортуна Антоніна, Лопатко Наталія, Попов Ілля, Ткач Олександр.

Перед учасники свята виступила керівник благодійного фонду «Я – майбутнє України» Марта Левченко. Разом з волонтером з нашого краю Тетяною Венгренюк, Марта Левченко привезла в дарунок дітям солодощі, пакунки з іграшками та добротні куртки.

За матеріальну підтримку дітей пільгових категорій та вагомий внесок у проведення районного свята « З любов’ю до дітей» начальник управління освіти Любов Мартинюк вручила керівнику благодійного фонду «Я – майбутнє України» Марті Левченко «Подяку» та хатинку-оберіг для будинку «Мрія Марти», зроблену дитячими руками.

Слова вдячності прозвучали для громадських організацій «Пошук інновацій», «Миле сонечко», пані Оксані Рудницькій з далекої Італії, приватним підприємцям району, ДЮЦу, районному будинку народної творчості та дозвілля, працівникам управління освіти за підтримку та допомогу в проведенні свята.

Через негоду не приїхав до Кельменців ляльковий театр. Та до кінця лютого благодійний фонд «Я – майбутнє України» обіцяли привезти решту гуманітарної допомоги. Про це пообіцяли поінформувати додатково.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *