Понеділок, Жовтень 15

НЕ Помирайте від ГРИПУ!

Нещодавно один розумний поважний чоловік у нас в районі сказав: «Ангело, ти розумна, мисляча жінка! Та скажи мені, кому ти тут намагаєшся прищепити знання, мудрість?.. Невже ти не бачиш, що тут кожен міркує, що він найрозумніший на світі?! Невже ти не бачиш, що тут панує ЗАРОЗУМІЛА ТУПІСТЬ?! Часто цинічна, нахабна, яка тебе оббреше і не моргне.

Скільки разів ти у Дністрівці говорила правду? Тебе почули? Над тобою просто знущаються! Над жінкою, над матір`ю трьох дітей і ці циніки вважають себе розумними та ще й мужчинами. Хоч такими, можливо, ніколи й не були. Подумай, чи варто цим усім людям нести добро?»

Я сказала: ВАРТО! Бо навіть якщо мене почує 1 з 10 тисяч, я є тут не даремно. ВАРТО, бо такий примус життя, бо я МАМА і коли помирає дитя, у мене німіє душа. Немає значення, що це дитина не моя. Має значення, що у Бога є Істина: ДІТИ НЕ БУВАЮТЬ ЧУЖИМИ!

Грип – вірус! Це лише вірус, який не любить лужного середовища. Від нього наші прабабусі рятували і себе, і своїх дітей тоді, коли ні сучасних лікарів, лікарень, медпрепаратів НЕ було!

Щоб захистити себе від грипу, необхідно в організмі створити лужне середовище. Його нам забезпечує – солодке молоко. Солодке! Солодке молоко – це луг. Лужне середовище можна створити з допомогою звичайної питної соди яку варто додати до молока. На склянку молока пів чайної ложечки соди + ложечку натурального меду.

Якщо ви не п’єте молоко, беріть тепленьку воду. Навіть, якщо нема вдома меду, беріть просто воду і соду. Півсклянки такого питва достатньо, щоб грип зупинився. Так, він вас уже вдарив і вам доведеться відлежати, багато пити і можете приймати інші аптечні препарати, та він уже не буде розвиватися, не дасть ускладнень.

При цьому обов’язково пити чай з гілочок чорної смородини. Він багатий на вітамін С. Природний вітамін.
В інтернеті дуже багато написано різного про соду. Є ті, хто її дуже розхвалюють. З содою треба знати міру. Це кальцій! Через міру, він буде шкодити і травній системі, і ниркам. Та невелика кількість, коли відчуваєте в’ялість, буде саме в пору.

Сьогодні в Кельменцях хоронять людську дитину. З етичних причин ми не називаємо імені. Це рідні та близькі можуть попросити розмістити некролог. Ми лише по-людськи висловити співчуття і хоч щось зробити, щоб такі фатальні випадки не траплялися.  Це учениця старших класів. Офіційний висновок  – смерть настала в наслідок ускладнень спричинених грипом. Зважайте на своє здоров`я і на здоров`я своїх дітей.

Здоров`я – це ще не все, та без здоров`я все стає нічим! – почуйте! Зрозумійте, що перш за все, ваше здоров`я залежить від вас самих, від ваших знань, від вашої здатності чути і сприймати почуте. Мислити!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *