Неділя, Вересень 23

Депутати Івановецької сільської ради прийняли рішення

21 лютого депутати Івановецької сільської ради вирішили підтримати рішення прийняте жителями села Іванівці на громадських слуханнях 15  січня. А рішення громади було таким:

ІВАНОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА  ІВАНІВЦІ

 «ПРО ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

ПРОЕКТ      РІШЕННЯ  №01 

15 лютого 2018 року                                                                          с. Іванівці

 

Про розгляд пропозицій «Про добровільне об’єднання

територіальних громад»

 

Керуючись ст..1,2 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

В И Р І Ш И Л И:

  1. Відмовити у пропозиції Кельменецької селищної ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Кельменецького району в об’єднану, територіальну громаду з центром у селищі Кельменці.
  2. Івановецькому сільському голові ініціювати добровільне утворення територіальних громад: Івановецької сільської ради (с.Іванівці)., Дністрівської сільської ради (с.Дністрівка),  Комарівської сільської ради (с.Комарів, с.Майорка), Бузовицької сільської ради (с.Бузовиця)., Новоселицької сільської ради (с.Новоселиця), Росошанівської сільської ради (с.Росошани).
  3. Визначити адміністративним центром об’єднаної територіальної громади с.Іванівці, назву Івановецька об’єднана територіальна громада.
  4. Дане рішення,щодо ініціювання винести на розгляд Чергової сесії Івановецької сільської ради.

Нагадаємо, що таке рішення іванівчани приймають вже втретє з 2015 року. На жаль, тоді сільські голови запрошених до об`єднання  сіл, цілковито проігнорували ці звернення. І якщо про те, що хтось десь хоче перетворити Кельменецький район на одну громаду, жителі Бузовиці, Комарово, Дністрівки, Новоселиці, Росошан знали, то про можливість створення Іванівської громади відали лише одиниці.

Протягом 30 днів усі названі села мають дати Іванівцям чітку відповідь. Ми лише додамо, що до Іванівців не проти приєднатися два села Сокирянського району. А саме – Селище та Грубно. Звичайно, у створенні об’єднаної громади ключовим словом є СПРОМОЖНІСТЬ. Івановецька громада може бути не лише СПРОМОЖНОЮ, а й цілком УСПІШНОЮ. Головне, щоб це зрозуміли жителі запрошених сіл.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *