П'ятниця, Січень 18

ЦЕ СТРАШНО….

27 люте. Київ. До наметового містечка перед Верховною Радою України приїхали люди із Закарпатської області. Зранку, під стіни Ради, силовики підтягнули більше сотні беркутівців.

На площадці лежали розкидані шини. Коли наметівці почали їх складати, на них, беззбройних, накинулися повністю екіпіровані силовики. І почали, просто, збивати палицями! Потім почали летіти шумові гранати. Їх кидав беркут.

Наметівці не мають зброї. І люди, котрі приїжджають із регіонів, беззбройні. Вони проводять мирну акцію протесту. Найбільше, що вони можуть зробити, це підпалити шини. Та цього разу, всього-на-всього, вимагали, щоб з Верховної Ради вийшов Андрій Парубій. Щоб він розповів як зрадив Майдан 2014-го року.

Силовики зайшли за огорожу до наметівців. Не наметівці порушили межу, а силовики і почали бити людей.
Шестеро хлопців постраждало. Ще кількох силовики силоміць кудись поволочили, а через години дві відпустили. З ними не вдалося поговорити. Та за цього хлопчину з Харкова, а звати його Микита, всі налякалися найбільше. Він саме стояв на посту.

У наметовому таборі все строго. Є варта. Завжди має бути чисто. Кожен має свої обов`язки. Ніякого п`янства. До наметів завжди підходять люди. Хтось приїжджає підтримати, комусь, просто, цікаво. У намети чужі не зайдуть. Хлопці себе охороняють день і ніч.

Микита 27 лютого був саме таким вартовим. Його побили так, що всі налякалися за його життя. Все обійшлося. Хоч навколо голови хлопця лікарям довелося побігати і накласти не один шов.

По обіді все виглядало мирно. А інтернет ряснів повідомленнями, що наметівці побили 11 силовиків, а потім цифра виросла до 14. І постало питання: а хто їх побив? Самі себе? Чи таким богатирем виявився харків`янин Микита?

Серед наметівців багато воїнів з АТО. Та й серед гостей із Закарпаття 27 лютого було не мало сильних чоловіків. Та це були мирні люди. Без зброї. Їх силовики змусили захищатися, нападу ж на силовиків НЕ було.

Наступного дня Президент роздавав силовикам нагороди. За що? За те що били беззбройних? Били тих, хто ризикував своїм життям в АТО?  “Факт” постраждалих силовиків, виявляється, став підставою для “зачистки” наметів. Для ліквідації мирної акції протесту.

В хід пішли примітивні аргументи – засмітили столицю… А як можна засмітити столицю держави в якій на сміття перетворено народ?.. 2014 рік не навчив нічого? Наслідок – уже почалися акції-протести у різних містах України. І їх спровокувала сама влада. Чи не так? Проти себе?!

Р.S. Мені було сказано: “Ви жінка! І у вас діти! Ми за вас відповідаємо!” 27 лютого я була за спинами справжніх чоловіків. І дай Боже, щоб такими чоловіками були ті, що сидять в Кельменецькій райраді та адміністрації. Бо серед них, на жаль, є інші, ті, хто не знає що таке бути ні мужчиною, ні людиною. І вони можуть легко приїхати до вас у село і публічно вас не просто ображати, а заявляти, що ви – жінка і мати трьох дітей, не маєте права на життя у цьому світі! Після чого поводяться так, наче це не вас вони ображали і відправляли на той світ, а ви їх! Знаєте, я не прокляла цю людину. Навпаки, спробувала застерегти від смерті. Та людяності від цього чоловіка я не побачила! Іде звичайна гра в котика і мишки! Досі!

Спокійно і вільно ходити мені дозволили лише після того як все вгамувалося. А все, що сталося, гарно демонструє це відео.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *