Понеділок, Серпень 20

Коли говорять покійники…

Є Істина! Непорушна і очевидна: Історію Творять НЕ мертві, Історію Творять – ЖИВІ! І тут дуже хочеться процитувати Карла Маркса і Фрідріха Енгельса: «Щоб творити історію, людина повинна мати можливість жити. А для життя необхідні їжа, вода, житло, одяг і багато ще чого. Така щоденна потреба кожного із нас» – чи є в цих словах брехня? Чи сказали вони щось ними неправильно? – Все правильно! Лишень, промовили вони ними більше – коли людину загнати у ці елементарності як у бідність, людина стає рабом. Вона перестає бути Людиною! Вона втрачає здатність творити Історію!

Вона падає в розпач, у зневіру, втрачає дієвість і всі її думки – гроші, гроші, гроші… Шизофренія за якою Не видно – а гроші будуть лише тоді, коли ми почнемо діяти, коли ми усвідомимо, щоб прийшов достаток в особисте життя, він має прийти в життя СУСПІЛЬНЕ! Є таке Життя – СУСПІЛЬНЕ!

Хочемо ми цього чи не хочемо, та так постановив БОГ – людина СУСПІЛЬНА! І якщо вона не здатна, елементарно нерозумна  у житті суспільному, вона стає порожнечею і в житті особистому, навіть на мішках золота.

Бог не любить егоїстів. Він дуже сумлінно їх прибирає. Когось вбили і людини нема! Нема мук, нема болю, що статки залишаєш… А хтось відходить повільно, озлоблюючись, у муках свідомості і сумління, згораючи душею! Щоб більше в цьому світі не народитися!

СУСПІЛЬНЕ Життя – вимагає ПОРЯДКУ! Воно не терпить злодіїв і шахраїв, жадібності і лихварства. Якщо народ утоплений в цих негативах, значить СУСПІЛЬСТВА – НЕМА! Бо НЕМА Суспільної Свідомості! Свідомості, яка здатна тримати ПОРЯДОК і чути МУДРОГО ЖИВОГО!

Навпаки, коли мізерні люденята чують щось прогресивне, справжнє, мудре, наповнене Любов`ю, вони намагаються з усіх сил облити це своїми помиями… А потім разом з усіма нарікають у кухні… – “ой, зле живеться, треба втікати за кордон…”

Бог дав нам можливість народитися в Україні, щоб ми з неї втікали? Чи щоб ми її відстоювали?! І на ній себе! Та для цього треба вміти чути ЖИВИХ! На разі, інтернетвидання рясніють виступом Олександра Зінченка ще з 2005 року:

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *