Понеділок, Серпень 20

Урочистості з нагоди Міжнародного Дня Жінки

 

7 березня, в залі засідань Кельменецької райдержадміністрації та районної ради, відбувся святковий концерт “Жінка як зірка небесна”. Концерт присвячений Міжнародному Дню Жінки.

 

Зі вітанням виступив голова Кельменецької районної державної адміністрації Віталій Швець. Він, зокрема, сказав, що серед кращих традицій українського народу були щира повага й шана до жінки — матері – мудрої господині, берегині домашнього затишку. Висловив слова подяки всім жінкам, які своєю сумлінною працею тримають життя нашої держави. Вносять вклад у соціально-економічний розвиток Кельменецького району і всієї країни.

Чудову святкову програму всім присутнім подарували працівники культури та аматори сцени. Для мам, бабусь та жінок найкращим подарунком стали виступи вихованців дошкільних установ Кельменців №1 та №2, а також художні номери учнів Кельменецького ліцею – опорного закладу.

Для всіх жінок Кельменеччини звучали найкращі слова побажань. Ми приєднуємось до сказаного і бажаємо всім жінкам нашого краю – ЩАСТЯ, МИРУ, ДОСТАТКУ, РАДОСТІ ВІД ДІТЕЙ І ЩОБ НА ОЧАХ БУЛИ ЛИШЕ СЛЬОЗИ РАДОСТІ! КОХАЙТЕ і будьте КОХАНІ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *