Понеділок, Листопад 19

Не просто, про покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченкові

Представники влади та громадськості Кельменеччини 7 березня поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня виповнюється 204 роки від дня народження славного Кобзаря. Це людина, котрій у світі поставлено найбільше пам’ятних знаків і зведено постаментів. Та не зважаючи на це, він залишається тим, кого досі ми НЕ чуємо! Читаємо «Кобзар» та сліпі і глухі…

Ми називаємо його генієм і провідником, та боїмося його слів:

«Не ймуть нам віри без хреста,
Не ймуть нам віри без попа.
Раби, невільники недужі!
Заснули, мов свиня в калюжі,
В своїй неволі! Мій ти друже,
Моя ти любо! Не хрестись,
І не клянись, і не молись
Нікому в світі! Збрешуть люди,
І візантійський Саваоф
Одурить! Не одурить Бог,
Карать і милувать не буде:
Ми не раби його – ми люди!»


Хтось із мудрих сказав, що найгірша суть само раба це його страх побачити ПРАВДУ! Йому здається, що якщо він враз скаже: «Гей ви облуди попівські та візантійські, ДОСТА нас дурити! Доста за наші гроші вбивати наших дітей на Майдані і в АТО!» то рухне світ!

Світ не рухне! Світ не знає кінця! Бо навіть якщо ми підірвемо планету, Світ залишиться! Ми знищимо, перш за все,  себе!

Ми – українці живемо на цій землі один мільйон літ і ми були господарями на ній до того часу поки не впали в рабство. Це рабство почалося не з мушкетів, мечів, стріл та гармат, а з відречення від нашого природного і народного світогляду.

Світоглядне, тобто релігійне поневолення, неминуче веде за собою рабство економічне, силове захоплення, культурну експансію! Зречення природного світогляду – це знищення сили власного людського духу! І коли на вашій землі чужинці стають обраними, вибраними… ви стаєте рабами! Такий Закон Бога!

Цей Закон Бога бачив Тарас Шевченко. Чудова людина, талановитий художник, хвацький парубок, безстрашний мислитель, поет! Ми поговоримо іще про нього і про нас, та зараз, просто, запитаємо: щось сказано НЕ так???

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *