Понеділок, Вересень 24

“Відкрито” купальний сезон… Слава Богу, ніхто не потонув

Лише коло Дністрівки, минулих вихідних, ” скупалося” четверо рибалок. Любі наші чоловіки, подивіться на Дністер, на кригу і на календар! Дайте, будь-ласка, відповідь на найменше питаннячко: а є на світі риба дорожча за ваше життя?!

“Я рибалка, я герой! Я не боюся виходити на кригу!..” – Я – жінка! Я боюся! Ніколи не була на кризі. Та була на полі під яким, під самою поверхнею, – природний газ. Моєї ваги, 50 кг, поле не відчувало, та коли по ньому, по при мене, проїхав трактор, наче по морських хвилях, мене блискавкою вдарила думка – “щось я не туди зайшла…”

Перший рибалка, дуже гарний дністрівський чоловік, господар, сім`янин, котрого є за що поважати, завдяки Богові, завдяки людям, що опинились поряд і кинулися на допомогу, не потонув.

За ним ішов ще один чоловік. Та коли кинувся рятувати, зрозумів, що й сам потоне. Підібратися до тонучого було не можливо! Порятував рибальський стільчик, який закинули потерпілому з відстані і витягли. В таких випадках в пригоді стають і стільчик, і мотузка, і довга палиця, яка не завжди може бути під рукою…

У цей же день, “скупалися” іще двоє рибалок приїжджих. Чи здогадувалися їхні дружини і діти, як панове рибу ловлять?.. Погляньте на русло, хіба можна виходити на кригу, де такі проталини? Хіба на календарі не березень?.. Чи Бог відміняє свої закони у Природі, бо хтось іще рибалити на кризі хоче?..

Шановні чоловіки! Ви в нас на вагу золота! Нічого ціннішого за Життя НЕМА! Жартувати з долею на кризі зараз – прояв нерозумності! Подумайте над цим!
Якщо нічого “не вигадаєте…” то Дністер глибокий! Жартівників… “любить”! Та вас ще люблять й ваші рідні!

Будьте мудрі! Люблячі! Обережні!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *