Понеділок, Жовтень 15

Де взяти 8 мільйонів на утримування Кельменецьких дитячих садочків?

Питання, дуже, не просте! Витрати на утримування дошкільних установ селища Кельменці сягнули за 8 мільйонів. Це означає, що Кельменці стали перед вибором: або утримувати садочки і відмовитись повністю від вирішення всіх інших проблем, або “скинути” садки і продовжити життя “без” них!

Ми свідомо слова “скинути”, “без” взяли в лапки. Насправді, ніхто не збирається ліквідовувати дитячі дошкільні установи Кельменців. Просто, зараз вони перебувають на повному утримуванні бюджету самого селища. Досі, селищна рада давала їм раду! Але… життя стало таким, що  залишити дошкілля в себе, не передати його під опіку держави, під крило районного управління освіти і ці два заклади “зїдять” увесь бюджет Кельменців.

Ремонтувати дороги, тротуари, а не дай Бог, стихія…  грошей НЕМА! Що робити? Адже у Кельменцях в болото можна залізти гірше ніж у рідному селі. Тротуари потребують капітального ремонту. І це найдрібніші проблеми…

Селищний голова Сергій Буняк на сесії селищної ради запропонував дане питання винести на Схід жителів Кельменців. А враз, хтось знає третій вихід з даної ситуації. На разі, дошкільні установи стали непосильною ношею для бюджету селища.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *