Вівторок, Грудень 18

Що означає надпис “Воля або смерть” у Кельменецькому арт-парку?

«Воля або смерть!» – такі слова меншканці та гості Кельменців тепер можуть прочитати на сцені Арт-парку ім. Героїв Небесної сотні.

 Жителі району цікавляться – що означає даний вислів? Чому саме «Воля або смерть!»? За цим поясненням ми звернулись до приватного підприємця Володимира Горобієвського, котрий, власне, і встановлював цей напис.

«Воля або смерть!» – це не просто слова, а відчуття з якими люди стояли на Майдані. Пригадайте ті події! Невже ми там  ризикували марно? Ні! І ми вистояли!, – зазначає пан Володимир.

Ці слова – пошана всім загиблим у Києві і всім загиблим в зоні АТО. Кожен із нас тут, мирно живучих, кожної миті має усвідомлювати, що там, у цих же митях, стоять наші друзі, сини, чоловіки і вони за нас готові віддати найдорожче – своє життя! Ми розуміємо це? У наших душах бринить ця перетягнута струна?..

Ці слова – це наш зв’язок з кожним, хто зараз в окопах. З кожним, хто уже не простягне нам своєї теплої долоні, бо залишився лише в  пам`яті! Ми маємо їх відчувати, бо ми люди!» – важко не погодитись. Залишається лише доповнити – у житті не все складається так як хочеться. І результати не завжди такі як мріялось, та народ, котрий за 25 літ пройшов три революції і нині тримає оборону – герой! Ми маємо силу долати зло, а отже зможемо і осягнути мудрість! Революції зривів завжди мають можливість вирости у революцію інтелекту, у розуміння фундаменту волі! Бо по-іншому – смерть!”

«Воля або смерть!» – слова нашого єднання з героями. Слава Україні!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *