Четвер, Серпень 16

Зі святом, ВАС, комунальники!

Канави, труби, бурдюри, сміття, де смуги на переходах?.. Прочищені чи не прочищені дороги від снігу? Хто побив ліхтаря і коли  комунальники його замінять?.. – тьма запитань! А знаєте чому? – це найпомітніші люди в селищах і містечках. Без них наші містечка – хата без господині!

Ми часто на них нарікаємо, мало цікавимося їхніми проблемами, та нам потрібні вони ЩОДНЯ!

18 березня працівники житлово-комунальних служб відзначають своє професійне свято. Напередодні свята представники Кельменецької райдержадміністрації, зокрема Ігор Урсуляк та Оксана Воронежська,  селищний голова Сергій Буняк, начальник Кельменецького управління казначейської служби Андрій Бурлака завітали на урочисті збори у виробниче управління житлово-комунального господарства нашого районного центру. На жаль, ми не побачили представників Кельменецької районної ради, та не зважаючи на це, всі були щирі і відверті! Кожен розумів як не просто працювати комунальникам у наш час!

Гості вручили комунальникам грамоти, директор ВУЖКГ Микола Довгань – грошові винагороди. Ми приєднуємося до всіх вітань і побажань здоров`я і достатку всім, хто працює на благо кельменчан і жителів району! Щастя Вам від життя і радості від праці!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *