Субота, Серпень 18

Знайомтесь: частинка “НАЙСТРАШНІШИХ” людей Чернівецької області!

Як ви думаєте, що роблять ці люди? Чого вони, сарачатка, аж на долівку вже спускаються?  І все щось пишуть-пишуть…

 

Це КОМАНДА людей, котрі працюють у Чернівецькій  обласній мережі ІНФО.  І це далеко не один десяток журналістів, які на цих фото вирішують НЕ прості ребуси: як  “прищемити хвости” бюрократам на місцевому рівні? Де шукати інформацію? Як розмовляти з корупціонерами? Як допомагати людям? Як тематично розгортати найскладніші проблеми, щоб люди могли до дна зрозуміти суть?

“Кельменці ІНФО”. Його життя забезпечує Ангела Ткач-Вишня. Уродженка Кельменеччини. Журналіст з 30-літнім стажем і не лише це…

Ми не будемо описувати її професійні якості. Людина знає свою справу, а найважливіше – мислить і володіє багажем знань якому  можна лише позаздрити! А ще краще – у неї тих знань набратися.  Вона завжди щедро ними ділиться. Ангела  Ткач-Вишня – частинка КОМАНДИ! І зовсім не даремно, її називають саме – Ангела і матеріали НЕ Ткач-Вишні, а саме ТКАЧ-ВИШНЬОЇ!

Вона сміється: “Моє ім`я – індикатор. Людина мізерна обов`язково назве мене “Анжела”… Завдяки цьому я відразу бачу, хто переді мною. Не пояснювати ж кожному: “Ви сказали те саме – Ангел, лише іноземною, а я – українка.”  Ті, хто навпаки – хочуть підняти мене, називають – Ангеліна. Та я Ангела. І все. І Вишня – не від дерева… а від чоловічої форми прізвища – ВИШНІЙ! (дарований Богом)” (Сміється.) Мізерних людей це геть вбиває! А мені подобається бути КОМАНДОЮ! Відчувати, що поряд є розумні, мислячі і дієві люди!”

 

Що єднає цю Команду? Проста журналістська праця? Заробіток грошей? Нічого з цього! Цих людей перетворило на цілісність “найстрашніше” – ІДЕЯ! Прагнення зробити наше суспільство ЦИВІЛІЗОВАНИМ – людським, справедливим! Для цих журналістів – така МЕТА не думки на дивані, а дії! Бо слова без справ нічого НЕ варті!

Їх принижують і їм погрожують. Вони потребують підтримки жителів у своїх районах, а не раз і справжнього захисту. І якщо глянути на психологічний прес, який витримують журналісти ІНФО, то складається враження, що Ангела міцніша за граніт!

На жаль, коментарі до публікацій засвідчують, що саме у Кельменецькому районі найбільше “добрих” людей, яким дуже не подобається СВОБОДА СЛОВА! Відверто кажучи, не раз виникає питання – а чи все гаразд зі здоров`ям людей, які так  пишуть відверту брехню, показують своє неуцтво, рабську суть і дике, шалене бажання знищити  журналіста.

Ми шануємо і поважаємо кожного члена нашої Команди і, зокрема тих, у чиїх руках колесо Життя!

Якщо хтось міркує, що знищивши Ангелу Ткач-Вишню, знищить “Кельменці ІНФО”, то така “людина” має знати – на “Кельменці ІНФО” матеріали можуть писати журналісти з усієї мережі. І якщо до Кельменців завітає білявка з “Новодністровськ ІНФО”, то анекдоти про блондинок, ви, “шановні доброзичливці”, забудете!

Ми працюємо для людей! Працюємо заради майбутнього і Правди в сьогоденні! Ми просимо підтримки і розуміння в усіх, хто усвідомлює, що жити в державі тотальної корупції, брехні, свавілля, маніпуляцій, здирства… більше не можливо! Ми – всі ІНФО є для ВАС і ви – БУДЬТЕ З НАМИ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *