Знайомтесь: частинка “НАЙСТРАШНІШИХ” людей Чернівецької області!

Як ви думаєте, що роблять ці люди? Чого вони, сарачатка, аж на долівку вже спускаються?  І все щось пишуть-пишуть…

 

Це КОМАНДА людей, котрі працюють у Чернівецькій  обласній мережі ІНФО.  І це далеко не один десяток журналістів, які на цих фото вирішують НЕ прості ребуси: як  “прищемити хвости” бюрократам на місцевому рівні? Де шукати інформацію? Як розмовляти з корупціонерами? Як допомагати людям? Як тематично розгортати найскладніші проблеми, щоб люди могли до дна зрозуміти суть?

“Кельменці ІНФО”. Його життя забезпечує Ангела Ткач-Вишня. Уродженка Кельменеччини. Журналіст з 30-літнім стажем і не лише це…

Ми не будемо описувати її професійні якості. Людина знає свою справу, а найважливіше – мислить і володіє багажем знань якому  можна лише позаздрити! А ще краще – у неї тих знань набратися.  Вона завжди щедро ними ділиться. Ангела  Ткач-Вишня – частинка КОМАНДИ! І зовсім не даремно, її називають саме – Ангела і матеріали НЕ Ткач-Вишні, а саме ТКАЧ-ВИШНЬОЇ!

Вона сміється: “Моє ім`я – індикатор. Людина мізерна обов`язково назве мене “Анжела”… Завдяки цьому я відразу бачу, хто переді мною. Не пояснювати ж кожному: “Ви сказали те саме – Ангел, лише іноземною, а я – українка.”  Ті, хто навпаки – хочуть підняти мене, називають – Ангеліна. Та я Ангела. І все. І Вишня – не від дерева… а від чоловічої форми прізвища – ВИШНІЙ! (дарований Богом)” (Сміється.) Мізерних людей це геть вбиває! А мені подобається бути КОМАНДОЮ! Відчувати, що поряд є розумні, мислячі і дієві люди!”

 

Що єднає цю Команду? Проста журналістська праця? Заробіток грошей? Нічого з цього! Цих людей перетворило на цілісність “найстрашніше” – ІДЕЯ! Прагнення зробити наше суспільство ЦИВІЛІЗОВАНИМ – людським, справедливим! Для цих журналістів – така МЕТА не думки на дивані, а дії! Бо слова без справ нічого НЕ варті!

Їх принижують і їм погрожують. Вони потребують підтримки жителів у своїх районах, а не раз і справжнього захисту. І якщо глянути на психологічний прес, який витримують журналісти ІНФО, то складається враження, що Ангела міцніша за граніт!

На жаль, коментарі до публікацій засвідчують, що саме у Кельменецькому районі найбільше “добрих” людей, яким дуже не подобається СВОБОДА СЛОВА! Відверто кажучи, не раз виникає питання – а чи все гаразд зі здоров`ям людей, які так  пишуть відверту брехню, показують своє неуцтво, рабську суть і дике, шалене бажання знищити  журналіста.

Ми шануємо і поважаємо кожного члена нашої Команди і, зокрема тих, у чиїх руках колесо Життя!

Якщо хтось міркує, що знищивши Ангелу Ткач-Вишню, знищить “Кельменці ІНФО”, то така “людина” має знати – на “Кельменці ІНФО” матеріали можуть писати журналісти з усієї мережі. І якщо до Кельменців завітає білявка з “Новодністровськ ІНФО”, то анекдоти про блондинок, ви, “шановні доброзичливці”, забудете!

Ми працюємо для людей! Працюємо заради майбутнього і Правди в сьогоденні! Ми просимо підтримки і розуміння в усіх, хто усвідомлює, що жити в державі тотальної корупції, брехні, свавілля, маніпуляцій, здирства… більше не можливо! Ми – всі ІНФО є для ВАС і ви – БУДЬТЕ З НАМИ!

 • Гость: Мабуть, той, хто писав цю статтю (а, швидше за все, це і є Ангела), перед цим вжив не одну дозу алкоголю.
 • Гость: До Анни. Що за херню пишете - можливо Ви тяпнули не одну стопку. Цікаво Ангела - вжив, значить вона - це він , одні грамотні зібрались. Думайте що пишите. Вам у Рідне слово - дорога)))))
 • Гость: "той, хто писав, - вжив (про Ангелу - в дужках). Я розумію, що ви завжди захищатимете свою протеже, але... більшість із того, що тут публікується, як мінімум, смішно. А ще ця язичницька пропаганда ледь не в кожній статті. Відкрийте очі, а не посилайте всіх в "Рідне слово" чи ще кудись, тільки б мовчали.
 • Гость: "Пофали мене мій язичку" - під такої назвою в жовтій пресі Кельменці - інфо надрукована авторська стаття Анжели ВЕШНІ-ТКАЧ.
 • Гость: Ви праві - манія зашкалює......
 • Гость: Страшні люди? Ви вважаєте що тих брехливих опусів Ангели хтось боїться?
 • Гость: Вешня всеодно залишиться вешньою хоч як не робіть з неї клубніку.....
 • Гость: Я щаслива, що народилася і живу на Кельменеччині, що маю змогу побачити посланницю Вишнього во плоті, а саме Вишню. Тремтіть бюрократи і корупціонери, горе вам! До Вас наближається «Ангела» апокаліпсису. І порятунку вам не буда, а буде плач і скрежет зубів. А якщо серйозно, то колись, ще за часів моєї юності, на Землю приходила так звана Марія Деві-Христос. Але та закінчила свою місію у в’язниці, бо у своїх адептів виманювала бабло і квартири. Але Вишні в’язниця не загрожує, вона грошей не бере та і нічого кримінального в її діях немає. Крім того, вона неосудна, бо це діагноз вважати себе посланницею Всевишнього. Це зрозуміло навіть і не для фахівця: мають місце ознаки одного з душевних параноїдальних розладів, а саме манії величі (мегаломанії).
 • Гость: Хухххххх.... Я то вже, не дочитавши, думала, що Ви серйозно про посланницю)
 • Гость: Харе Кришна, дорогие братья и сестры! Зря шутите. Лучше прочитайте «Упанишады», «Махабхарата», «Бхагавата-гита» и «Вишну-пурана». Возможно Она является очередной реинкарнацией, земным воплощениями самогО нашего верховного божества Вишну, который поддерживает собой вeсь Космос и порядок в этом Космосе. Ну может пока не весь Космос, а только его мизерную частицу - Кельменецкий район. Особенно в смутные времена Кали-юги - эры вражды в наследственной очередности эпох. Да будет Мир вашему дому и да пребудет Сила с вами.
 • Гость: На Бессарабії люди таку тупість про язичництво, якою зомбована Анжела Вешня, категорично не сприймають.
 • Гость: Хто тобі дав право ображати і зневажати односельчан називаючи їх «мізерними людьми». Це ти Анжело мізерна. Хто як не ми знаємо що при народженні тобі дали імя Анжела і прізвище твоє не було зовсім не Вишня. А потім ти декілька разів міняла то імя то прізвище. Хотіла возвеличитися чи просто з дурості? Може в твоїй команді дійсно люди розумні і мислячі, але про тебе такого не скажеш. Та і хто тебе хоче знищити, кому ти нафіг потрібна? За кого ти себе маєш? Ти що, порівнюєш себе з Гонгадзе чи іншими дійсно Журналістами з великої букви яких знищив режим. Забагато честі для тебе щоб знищити чи навіть просто вдарити. А от плюнути вслід багато охочих за твою постійну брехню і зневагу до нас простих людей односельчан.
 • Гость: Шановний "redactor" інформації, якщо Ви описуєте "фантастичну" діяльність "профі" журналістки - підпишіться , будь-ласка,своїм справжнім іменем. Адже Ви є одним із команди ІНФО. Побачимо хто візьме на себе відповідальність. Проте - не напружуйтесь... Анжела підносить Ангелу. А що? Зручно. Твікс - два в одному.
 • Гость: На сайті Кельменці.інфо не вказано поштової адреси розміщення редакції, прізвища редактора та іншої інформації яка зазвичай вказується на сайтах інтернет-видань.Суцільна анонімність і скритість, але з якою метою? Щоби писати наклепи і не боятися що хтось звернеться до суду? Та і відсутня реєстрація як інформаційного інтернет-видання. Мало того, САЙТ РОЗМІЩЕНО НА ІНОЗЕМНОМУ СЕРВЕРІ. Чи то часом не на російському? Може ця писанина з благословіння і фінансування Москви і ФСБ для підриву авторитету влади і сіяння хаосу в Україні? В наш час інформаційної війни ще і не таке можливо. Як бачите - більше питань ніж відповідей. Але СБУ мабуть змогло би дати відповідь на ці запитання.
 • Гость: да російському_)
 • Балінов Дмитро: Суцільна ЗРАДА. 1. Питання по контактах. Є цілий розділ "КОНТАКТИ" внизу сторінки. Поруч розписані ПРАВИЛА - там чітко, першим пунктом вказано, хто несе відповідальність за зміст статей. АВТОР. Автор хто? Мотаємо вище, читаємо, знаходимо - Ангела. Реальна особистість з не менш реального Кельменецького району.
 • Балінов Дмитро: Продовжимо ЗРАДУ - сайт розміщено на хмарних серверах за кордоном і постійно змінюють своє фізичне розташування - це може бути Англія, США, Кипр тощо. Це правда, щоб убезпечити себе від можливого тиску з боку владних структур. Сторожинець.Інфо це вже проходило - історія довга, мала сильний резонанс в 2015 році, коли зам.голови РДА намагалася просити у СБУ, прокуратури, тоді ще міліції та податкової ВЗЯТИ НА КОНТРОЛЬ діяльність саме Сторожинець.Інфо і перевірити, чого вони взагалі дихають на території Сторожинецького району. https://storozhynets.info/просимо-допомоги Скандал був знатний, особливо після того, як ми засняли, що голова РДА у робочий час відпочивав у шинку та матюками післав нашого журналіста. Після цього голова РДА на центральному майдані Сторожинця на камери телеканалів привселюдно перед нами вибачився. Також ми з'ясували, як саме регулюється діяльність Інтернет-ЗМІ в Україні, написавши запит в Мінюст та отримавши відповідь.
 • Гость: А мені вважається що ви в інфо заслані козачки, і фінансуєтеся російськими фсбешниками. І куди СБУ дивиться?
 • Гость: А мені знається, що ти наркоман і їж мило. І куди дивляться лікарі?
 • Гость: Ангело ци типовий варіант твоєї відповіді. Але народ не проведеш....своїми фсбешними замашками
 • Гость: А мені вважається що Вам зовсім не вважається, а так воно і є. Прикиньте самі: в проекті ІНФО є 7 сайтів. За хостинг кожного треба платити, а це за рік в сумі буде більше 2000 доларів. Плюс іще оллата "професійній команді". Та не тільки на хліб з маслом, вони ж живі люди - оплачують комуналку, одягаються, виховують дітей та й в кінці-кінців витрачаються на транспорт для поїздок по області. Навіть якщо допустити, що їм оплачують мінімалку, то за рік виходить величезна сума. І хтось все це фінансує. Питання тільки - хто і з якою метою? Чи не з тою метою і не той, хто фінансував Надюшу Савченко?
 • Балінов Дмитро: І відповідь третя - якщо ви уже подивилися. що САЙТ РОЗМІЩЕНО НА ІНОЗЕМНОМУ СЕРВЕРІ, то не так важко було подивитися на дані реєстранта. Так, це саме я - Балінов Дмитро Миколайович. Там є мій телефон та адреса. І ВСІ владні структури як в районі, так і в області (включаючи СБУ) чітко знають, кому телефонувати з приводу будь-якого косяка на сайтах нашої мережі. Юридично я є власником всіх цих ресурсів. Я головний редактор Сторожинець.Інфо, найстаршого і найвідвідуванішого гіперлокального сайту громадської журналістики у Чернівецькій області. Ми ніколи не ховалися. Більш того, наша відкритість є однією з запорук нашої безпеки. Адреси розміщення редакції у Кельменцях немає, тому що там немає фізичного приміщення офісу. Якщо хтось приютить Ангелу в центрі селища - тоді й з'явиться адреса. Якщо у вас є претензії щодо самої "писанини" - висловлюйте. Кельменці.Інфо функціонує автономно, матеріали я не перевіряю і не редагую. Ангела -журналіст з багаторічним стажем і сама може висвітлити події в районі так, як їй це зручно. Але, якщо саме ВИ хочете щось написати, пишіть, ми обов'язково опублікуємо.
 • Гость: Діма ви тупішої журналістки не змогли знайти? Вибачте але відкрито обзивати населення району нікудишнім і лише себе возвеличувати це вже дурість вищого рівня. Я вже не кажу про граматичні помилки "журналістки"
 • Гость: І ще одне. Журналіст немає навязувати людям свої особисті примхи. Це вже порушення журналістської етики
 • Гость: Не полінився провірити вашу інформацію. Точно на іноземному сервері тільки не в Росії а в Англії в Манчестері. Хотя все інше написане може бути правдою. В Москви руки длінниє і ФСБшнікі і в Англії людей травлять.