Понеділок, Жовтень 15

Коли в нас ПЕРЕСТАНУТЬ помирати діти?

Це можна назвати давньою історією, та зважаючи на те, що ця історія сталася в Кельменецькій лікарні, доведеться говорити про давність «традиції» недолугого лікування у нас хворих, зокрема, дітей.
На весні 1976 року до цієї лікарні привезли мою сестричку. Попередній діагноз – отруєння… Вона померла. Їй було лише 4 рочки. Звали її – Вишинська Рімма Іванівна. З`ясувалося, був заворот кишечника. Дівчинку можна було врятувати.
У Кельменецькій лікарні дитину, просто, затримали, замість того, щоб відправити до Чернівців і негайно прооперувати. Начебто, все у цій історії зрозуміло, все сказано… Та чомусь таке відчуття, що у нас у білих халатах забагато тих, хто в лікарів ГРАЄТЬСЯ!

І коли до них звертаєшся, вони, вмить, перестають бачити в тобі людину – ти жертва! Жертва, котра зобов’язана покласти в кишеню, жертва котрій вони випишуть тьму отрути під «ореолом» ліки і ти залишиш в аптеці гарну кількість грошей, перечитаєш інструкції і жахнешся, бо зрозумієш, що якщо ти це станеш приймати, тобі стане ТАК ДОБРЕ!.. Лікарка тебе або НЕ почула, або НЕ розуміє, що виписує! І хочеться ВОЛАТИ! – перечитуйте інструкції покази і проти покази! Думайте самі!

Ці лікарі відправлять завтра додому вашу маму вмирати не тому, що в неї смертельна недуга, а лише з-за того, що нирки забило каміння…

Порятувала! Завезла до лікаря з китайської народної медицини у Львові. Без хірургічного втручання, вивели з нирок дві чайні склянки камінців і чайну склянку бруду з печінки. Та залишилось питання – не даєте ради, чому НЕ відправили до Чернівців? Чому виписали додому виглядати смерть?! Так БАЙДУЖЕ до людей?

Я двічі народжувала в нашому пологовому будинку. Обидва рази пологи приймала Марія Олександрівна Крайня. За свої пологи до неї, до акушерки НЕ маю жодних претензій. Лише вдячність! Та дай Боже, щоб на таку вдячність мали підстави всі!.. Зате почула хамство від інших і таке, що досі ШКОДУЮ, що НЕ зірвалася зі столу і НЕ дала по писку! Стан НЕ дозволяв. Дитина була важливіша.

«Приємностей…» було над багато! І кожен житель Кельменецького району може розповісти не одну таку СВОЮ історію з нашої райлікарні. Це, звичайно, НЕ може заперечити того, що були в нас і лікарі від Бога. Згадаймо хоч Віталія Секрету! Є хороші лікарі й серед молодих, та є серед них і ті, хто свідомо ПРИПИШЕ вам діагноз, випише ПОВАЖНИЙ рецепт і відправить в КОНКРЕТНУ аптеку!

Особисто я разом з дітьми, намагаюся обходити нашу лікарню НЕ десятою, а СОТОЮ дорогою! І кількох дорогих хірургічних втручань мені вдалося уникнути завдяки лікам Наталі Земної (Зубицької). Та я знаю як лікарі вчать не те що НЕ визнавати, а НЕНАВИДІТИ народну медицину. А у Китаї українська народна медицина є офіційною! Рятівною! Та ми зараз НЕ про це, а про «традицію…»

На сторінках інтернетвидань досі «красується» інформація – 13 –літня дівчинка у Кельменцях померла від пневмонії… ВІД пневмонії чи від МЕНІНГІТУ?.. Знаєте, це дуже різні речі! Саме пневмонію, ускладнення від грипу, часто і цинічно, використовують як механізм ДОБРОВІЛЬНОГО ПРИМУСУ для щеплень від грипу. Перелякані батьки стрімголов летять робити ці щеплення. Шукають якісні вакцини…

Зараз відкрито кримінальне провадження, з`ясовують з якої причини впав в кому дворічний Артемко Дворник зі Слобідки. У дитини піднявся ацетон. Його лікували мінеральною водою «Боржомі», «Нош-пою»… Абсурдність лікування, очевидна, та хтось у цьому районі вірить, що це розслідування буде результативним?.. Хтось має гарантію, що завтра не помре інша дитина?

Після вибуху на Чорнобильській АЕС у нас нема здорових людей! НЕМА! У нас переповнені відділення?.. Та в нас люди БОЯТЬСЯ звертатися до лікарні. Біда і звичка вірити людям у білих халатах, не раз жене людину до них, а потім знову чуєш – «хочеш померти, піди в Кельменецьку лікарню!» І в когось душу розриває питання: а у нас лікарі чи кілери?

Ми розуміємо, що наші лікарі вміють ображатися. Ображайтеся! Та може краще сісти всім разом і подумати – А ЯК НАМ БУТИ? ЯК ЗРОБИТИ, ЩОБ НЕ ТОНУТИ В ОКЕАНІ СМЕРТЕЙ?

І як цинічно звучать слова очільника району кинені в обличчя людей публічно – «мої статки дозволяють мені лікуватися, де я захочу!» Вікторе Миколайовичу Ілаш, ми раді за вас, та наші статки і статки більшості жителів Кельменецького району ставлять питання – ЯК НАМ, ВЗАГАЛІ, ЖИТИ? І це НЕ означає, що ми НЕ ЛЮДИ!

За Кельменецьку районну лікарню відповідає Кельменецька районна рада. Саме вона призначала головного лікаря. Лікарня на її балансі.

Ми робили спроби поспілкуватися з головним лікарем Маєю Володимирівною Дудко. У нас склалося враження, що їй наказано з нами НЕ спілкуватися. І є підозри, що цей наказ дав особисто голова районної ради – Віктор Ілаш.

Може, ми помиляємось? Може ми, нарешті, побачимо і почуємо Маю Володимирівну? Ми готові вислухати які ми погані через те, що нас болить душа за кожну людину, що живе в цьому районі. Вибачте нас! І вибачте всіх, хто помер і всіх, хто вижив! Мовчати більше НЕ МОЖНА!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *