Понеділок, Серпень 20

Чого НЕ зрозуміла Кельменеччина?

Кожного чергового Президента в Україні ПРОСИЛИ провести АДМІНРЕФОРМУ! Чому?.. Колгоспів, які самі себе забезпечували, НЕ стало. Кошти, які надходили в радянські часи на загальні рахунки, опинилися у приватних кишенях і ці кишені… НЕ фінансують школи та садки. У найкращому випадку, вони чесно сплачують податки.

Кожен Президент ОБІЦЯВ провести РЕФОРМУ, але… відбулося НЕ лише переміщення фінансів, “українська” влада поділила землі – у межах сіл, за межами села… І останні, які є основним джерелом Життя села, відійшли у розпорядження Держави! У її казну почимчикували… і податки!

У селі працює сільськогосподарське підприємство, яке сплачує більше мільйона податків, а село отримує з них 100-150 тисяч… З чого жити?

За роки Незалежності України, свідомо чи не свідомо, зараз НЕ про це, українські села перетворили на жебраків! І нема провини у НЕЗАЛЕЖНОСТІ, та є КАТАСТРОФА у безграмотності, злочинності, та суспільній імпотенції населення України. І тоді, коли всім районом НЕОБХІДНО було стати навколо цукрового заводу, навколо маслозаводу, Кельменецький район СПАВ! І спить “успішно” досі!

Проте кожен киває – “он, заводи розвалили…” А ви їх пробували захистити? Ви запитали у владників, котрі сиділи на той час у Кельменецькій райдержадміністрації та райраді: “ХЛОПЦІ, А ЩО ЦЕ ВИ РОБИТЕ? ЯК ви дивитесь на світ і нам в очі?” Ви прогнали цих керманичів? – НІ! А тому ви їхній злочин перебрали на себе як власний гріх! Мовчіть! Або ДІЙТЕ!

НЕ треба горланити на сході селища Кельменців – УСЕ РОЗВАЛИЛИ! Запитайте – А ЯК І ЩО МИ МОЖЕМО ВІДНОВИТИ?! Бо вже маємо те, що маємо… – проклинаю ці слова і їхнього глашатая… та у них ПРАВДА – щоб зрозуміти як ОДУЖАТИ, треба побачити справжній діагноз і визнати його!

Є реальність, є потреби і є можливості! – це те, про що має нині вестися мова!

Всі Президенти гарно обіцяли міжнародній спільноті, що адмінреформу проведуть, що розуміють – села треба рятувати! Знають – окреме село сьогодні себе не прогодує… І за цими словами всі керманичі “госудаства” зістрибували з цих обіцянок!

Повертати селам землю, яка стала основним товаром на чорному ринку України, владники НЕ хотіли. Віддати селам усі зібрані на їхній території податки?.. А що завтра КРАСТИ?.. Чим маніпулювати?..

Це ІРОНІЯ долі, саме Петру Порошенку довелось децентралізацію розпочати! Вже НЕМА куди і що вигадувати, щоб цього НЕ робити. Президент потрапив у лещата!

Народ же, доведений до такої апатії і озлоблення, що все, що йде з Києва, від Президента, від уряду  сприймає в штики! І народ має рацію! Бо коли нашій владі доводиться, все-таки, проводити реформи, вони починають виписувати Закон по даній реформі так, що ворота стовпів НЕ тримаються. Повно дір і нема завісів!

У Законі  про медичну реформу НЕМА написано, що треба знищити народну медицину, та під шумок цієї реформи по телебаченню запустили сюжети-трилери – народна медицина це шарлатани і через них померло море людей… А який океан людей помер через недолугу офіційну медицину? Яка не соромиться заявляти, що вона виключно симптоматична! А чого боятися? Хіба люди розуміють, що це таке?

За цим усім дуже важко ПОБАЧИТИ, що ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ, нам доведеться проводити. Це примус життя, а не забаганка Порошенка. Нам необхідно повернути у своє підпорядкування землі за межами села і на нас мають працювати податки сплачені за користування нашою землею.

Та перед цим, знову ж таки, конче необхідно знати – а яка сума цих податків і які наші потреби? Як ми можемо забезпечити життя кожного жителя району і скільки тих, хто на цих жителів дивиться як на власних рабів і адмінреформу розцінює як можливість перетворити увесь Кельменецький район на свою вотчину, приховати власні злочини, сотні не облікованих гектарів поля і не лише це! ПОДУМАЙМО! БО це не крапка!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *