Понеділок, Листопад 19

“Це має право знати кожен пайовик!..”

У Кельменцях на сході жителів селища пролунали слова: “Люди мають право знати, що у них є вибір! Кожен пайовик має право вибирати, що йому робити зі своєю землею! Доглядати самому чи віддати в оренду?
Кожен пайовик може підписувати договір про оренду з тим орендарем, котрий пропонує йому кращі умови!” – чи сказав Віктор Недільський щось не так? Все – ТАК!

У багатьох пайовиків завершується термін дії договорів на оренду землі. Значна кількість власників паїв або розгублена і не знає що з тим паєм робити, або, просто, забирають землю собі! Це тема для окремої і дуже важливої розмови.

Та які ж умови пропонують орендарі? ТАК! Не має значення де власник паю живе і у кого в оренді пай був досі, людина має право підписати договір про оренду з тим, хто гарантує кращі і стабільні виплати та допомогу.

Є ті, хто за підписання договору на 10 років оренди дають одноразову допомогу у вигляді мішка цукру. Хтось до  Великодня “підкине” олії, муки чи ще щось таке. Інші, за підписання договору, надали грошову допомогу у розмірі 2000 грн. (Це офіційні проплати. З них відраховується податок).

Нам вдалося сфотографувати два оголошення від двох сільськогосподарських підприємств які дають у Кельменецькому районі, мабуть, найповажніші пропозиції власникам паїв:

Прочитавши ці оголошення ми завітали до Віктора Недільського на елеватор. Бо все на світі, а тим паче те, що написано словом, треба перевіряти!

Наявність елеватора в районі – дуже потрібна справа. Бо то є велика різниця куди возити зерно – на станцію Ларгу чи аж до Кам`янець-Подільського? Віктор Іванович на сході селища Кельменці говорив, що вклав  в елеватор 90 млн. грн. Ми цих цифр не перевіряли. Нема потреби. Є лише вдячність, бо це зведено не на день і не на рік! І у валізу на Кіпр це з собою НЕ повезеш!

Та щодо оголошення, з`ясувалося, що 8 000 грн. – це допомога для власників паїв у Кельменцях. По селах грошова допомога складає – 5 000 грн.,  що також є не мало.

Після такої інформації ми завітали і в “Кельменці АГРО” і нас запевнили, що 8 000 грн. це допомога всім, хто підписує договір на оренду незалежно від місця проживання.

Проте, хто би які кошти не платив, рішення за кожним власником паю. Це справа особиста! Та те, що є конкуренція – це добре! І це добре, преш за все, для людей!

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *