П'ятниця, Січень 18

Вороновиця стала на граблі чи увесь район?..

У Вороновиці відбулися чергові громадські слухання. Причина – до утворення громади кличуть енний раз Кельменці і вперше – Ленківці.

Люди зійшлися, вони активно щось… обговорювали… Навіть,  вирішили створити робочу комісію, котра вивчить це питання! Хіба в цьому є щось НЕ правильне?

Та ВСЕ! Бо зараз на календарі 2018 рік! НЕ 2015-ий! І лист-звернення від Кельменців також НЕ перший! Тому виникає питання – а чому лише зараз починаємо вивчати?.. Втрачено не дні, втрачено РОКИ! Втрачено не сотню тисяч гривень, а сотню МІЛЬЙОНІВ!

Кличуть в громаду хто? – Кельменці і Ленківці. На базі Кельменців можливе створення громади, а де ця можливість є у Ленківців?..

Чому сільські голови НЕ пояснюють людям, що є вимоги СПРОМОЖНОСТІ: громада має об`єднувати не менше 8 тисяч населення, є перелік служб, які повинні бути, а це потрібні приміщення і відповідні кадри, фахові працівники. Цим людям потрібно з чогось платити заробітну плату. Утримувати школу і дитячі садочки…

Та коли потрапляєш на чергові такі громадські слухання, складається враження, що перед тобою НЕ жителі цієї території, а марсіани, які тільки-но приземлилися, а вже треба ЩОСЬ вирішувати…

Лист від Ленківців мали би відразу відкинути! Бо Ленківці НЕ СПРОМОЖНІ утворювати громаду. Вони НЕ відповідають вимогам і їхній лист-пропозиція є нічим іншим як проявом рожевого егоїзму!

Ленківцям треба думати про свою аварійну школу, а не про громаду. Ленківцям треба провести повну інвентаризацію орних земель, а не виставляти безпідставні звинувачення своїм аграріям! Та зараз НЕ про Ленківці!

Воронівчани обговорювали питання утворення об`єднаних громад НЕ просто так, що вимог СПРОМОЖНОСТІ не існує, вони вважають, що є цілковито самодостатніми і можуть бути автономною самодостатньою громадою… ЯК???

Коли наслухаєшся таких міркувань, виникає моторошне запитання – а я серед людей?.. У справжньому селі чи у палаті конкретної лікарні? Для чого цей цирк?

Чи у Вороновиці є чарівний станок з якого через місяць зійдуть хоч 150 діточок шкільного віку?..

Так, у Вороновиці є чудовий Будинок народної творчості, школа… але… Навіть чесні платники податків, які працюють на землях Вороновиці, не підстава мріяти про власну громаду.

Є реальність і вимоги, потреби і можливості! Між цими параметрами НЕМА фантазій сільського голови Ленківців чи Нелипівців, нема між ними і фантазій окремих сіл. Та сільські голови чомусь цього НЕ пояснюють. ЧОМУ?

На території Кельменецького району можливе утворення максимально трьох громад – Лівинецька, Кельменецька та Іванівська, або одна – Кельменецька. Хоч так хоч так – Вороновиця “приречена” перед Кельменцями. То для чого театр?..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *