Понеділок, Серпень 20

“Капосні” депутати оживили ХV сесію VII cкликання Кельменецької райради

Сесія Кельменецької районної ради – це завжди “фантастичне” видовище! Усе відомо наперед, депутати одностайні! Голова районної ради Віктор Ілаш запитує чи є запитання – НЕМА! Пропозиції… – за основу, в цілому і депутати чемно натискають значки на планшетах…

Планшет для голосування – це “неймовірно” зручна річ! Не треба тягнути догори руки, а ще на ньому можна розмістити те, що “НЕ” варто бачити журналістам… і у такий спосіб, публічне зробити “ТАЄМНИМ”. Мусить хоч щось бути “загадковим”!

А на ХV сесії VII скликання, минулої п`ятниці, розглядали важливі питання: стан законності на території району – доповідач Петро Руснак, керівник місцевої прокуратури; питання бюджету; дитяча бездоглядність; розвиток інформаційної та поліграфічної галузей; підтримка малозабезпечених верств населення…

Порядок денний нарахував 27 питань і жодного НЕ важливого! При цьому, у депутатів НЕМАЄ питань!.. Картину “Море без хвиль” як завжди псують кілька обранців. Депутат Олександр Пастух, дуже “НЕ” чемний! Устав і заявив, що він переконаний, що ніхто НЕ розуміє за що голосують! І почав домагатися від керуючої справами Кельменецької райради Людмили Світлої правди про те, скільки ж платитимуть аптеки за оренду приміщень у майбутньому?


Як ви міркуєте, йому це вдалося?..

Шановний пане Олександре, з усією повагою до Вас, мусимо сказати – у вас з пані Світлою різна вагова категорія! Вона сильніша! І дарма, що вона жінка! Зоя Космодем`янська також була жінка, а мовчати ВМІЛА!


Пані Світла НЕ мовчить! Вона вище! Вміє сказати все так, щоб НЕ сказати нічого! Навіть геніальніше – аргументувати це “нічого” вищим законодавчим актом! – МИ виконуємо вказівку влади!.. Хіба у когось “є” сумніви?!
Є серед депутатів і ще одна невгамовна душа – Петро Телешман. Та і йому довелося вислухати “цікаву” відповідь і не почути нічого… А цікавила людину медична реформа!

Проте, мабуть, ми надто критичні. Бо слова: “медична реформа, реформа медична йде…” також чогось варті!

Іноді складається враження, що Олександр Пастух це цілковита “біда” цього депутатського скликання. Дозволяє собі вільно мислити, ставити запитання, висловлювати вголос свої думки і це не все! Подає запити, бо його цікавить, а де та обіцяна нова комунальна аптека? Що то за оголошення, що для неї шукають керівника? Бо як заявив сам Олександр Пастух – він особисто привів людину, котра мала бажання працювати. Людині пів року морочили голову і кандидат “утік”! Працює тепер в одній з аптек Чернівців.
А відтак – 27 аптеку знищили, нової не створили. І створювати НІХТО НЕ збирається? А чим займається Кельменецька районна рада?..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *