Понеділок, Жовтень 15

ЗОВНІШНЄ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ УЧНІВ У КЕЛЬМЕНЦЯХ

Вміти швидко і правильно вирішувати математичні задачі – навчитися вміло виходити зі складних життєвих ситуацій. Це відмінна гімнастика для людського мозку.

Знати рідну мову – поважати Бога і свій народ. Вміти аналізувати літературні твори – навчитися мислити над основами людського буття… Так це чи ні – вирішуйте самі!

Прийти на пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це психологічно підготувати себе до іспиту основного. На базі Кельменецького пункту пробного зовнішнього незалежного оцінювання, 24 березня, відбулося пробне тестування з української мови та літератури.

Із 148 зареєстрованих учасників завдання тесту виконали 146, що становить 98,6%. Це відмінний результат для таких тестувань.

Після завершення роботи з тестовими зошитами усі учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали інформаційні бюлетені з правильними відповідями, та схемами підрахунку тестових балів.

Не відмовляйтеся від таких тестувань. Пробувати, відчути і побачити, що таке зовнішнє тестування справа корисна. Та й Знання – це найцінніша і найлегша ноша людини. Вони не бувають зайвими.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *