Понеділок, Серпень 20

«Забудьте про існуючі нині кордони районів!»

Молодий і заповзятий… Комусь він подобається, а в когось на нього великий політичний зуб! Та Максим Бурбак, – депутат Верховної Ради України і його слово має вагу, хоча б ту, яку надає депутатство такого рангу. Окрім ваги, воно дає механізми впливу. І ті двері, які для пересічного українця закриті, для нього відкриті. Рахуватися з цим чи ні, кожен вирішує сам!

У п’ятницю Максим Бурбак завітав до Кельменців. Привіз до Кельменецького ліцею-опорного закладу кілька тюків з підручниками. Дрібничка! Та ось купи старих викинених вікон і встановлених нових, дрібничкою НЕ назвеш!

Зрештою, це не перша справа здійсненню котрої сприяв пан депутат. Одна з останніх – перекриття покрівлі школи у Нелипівцях. На черзі – загорожа навколо Кельменецького ліцею, а головне – зовнішній ремонт старого шкільного корпусу.

Для ліцею-опорного закладу – це найболючіша і найважливіша зараз справа. Завдяки новим вікнам у класах тепло, та утеплення і ремонт стін дозволить зберігати тепло ще ліпше.

 

Улюбленим місцем для багатьох юнаків у Кельменцях є спортивно-патріотичний клуб «Шершень». Він діє, перш за все, завдяки ентузіазму і патріотизму Юрія Цуркана, голови г/о «Народна Рада Кельменецького району», волонтера, котрий розуміє що таке війна не зі споглядань чи слів, людина пройшла Афган.

До клубу «Шершень» Максим Бурбак привіз п’ять матів. Потреба в матах куди більша, та і цих п’ять новеньких, привезених з Одеси матів, на радість всьому клубу.

Подарував депутат Юрію Цуркану календар з фото дітей чиї батьки загинули в зоні АТО. По-людськи, назвати це календарем… Це – БІЛЬ! Котрий щомиті має споглядати у своїх кабінетах кожен генерал і головнокомандувач…  Бо в ранг «картинки» на стіні – це НЕ переноситься. Цинічно!

Та це камінь НЕ в город Максима Бурбака. Серед цих усіх дарунків відбулася спершу зустріч з селищним головою Кельменців Сергієм Буняком. Тема розмови – НУ як процес утворення громад у Кельменецькому районі зрушити з місця?!

Сергій Леонідович Буняк сказав, що все залежне від нього він зробив. За три роки вже кілька разів, а віз і нині там! Максим Бурбак наголосив на тому, що сьогодні не варто зважати на наявні межі між районами. Зокрема, між Сокирянським районом та Кельменецьким. Він зауважив, що цілком розумно би було утворити Івановецьку громаду, а Іванівці мають для цього всі передумови, і долучити до Іванівців найближчі села з Сокирянщини.

Максим Бурбак пожартував?.. Чи сказав цілком логічний, можливий розвиток подій? І не можемо НЕ посміхнутися – це ж треба, «мрійники» З`ЯВИ… Північно-Басарабського району також НЕ бачать кордонів між Кельменецьким та Сокирянським районами. Лишень, вони НЕ такі демократичні, і можливість входження сіл нинішньої Сокирянщини до Івановецької можливої громади на Кельменеччині, сприймають як сон-ЖАХ! Але що поробиш… і сни такі бувають, і можуть виявитися вони віщими! І що воно далі буде?..

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *