Четвер, Серпень 16

Служба порятунку провела профілактичну роботу із підприємцями

23 березня працівники Кельменецького районного сектору Управління ДСНС провели профілактичну роботу із підприємцями смт Кельменців. Щоб навчити людей правил безпеки, рятувальники вирушили в рейд, у ході якого відвідали місцеві магазини, аптеки та поспілкувалися з їх працівниками та власниками.

Насамперед працівники підрозділу УДСНС ознайомили співрозмовників зі статистикою пожеж, що сталися у Чернівецькій області, згадали ті випадки, котрі трапилися на підприємствах, ринках, пояснили причини виникнення цих пожеж.

Рятувальники пояснили важливість виконання протипожежних заходів на приватних підприємствах. Тому фахівці Кельменецького районного сектору Управління закликали приватних підприємців відповідально ставитися до дотримання правил пожежної безпеки, завжди у відповідному місці зберігати первинні засоби пожежогасіння, якими можна скористатися у випадку пожежі, навчати правил безпеки своїх працівників, вести з ними роз’яснювальні бесіди.

Щоб така робота проводилась ефективніше, рятувальники роздали працівникам магазинів, аптек пам’ятки із правилами пожежної безпеки та роз’ясненнями, як діяти у разі пожежі.

Кельменецький РС УДСНС України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *