Віталія Швеця звільнять?..

Не знаємо випадково це чи логічно, та лише стало відомо, що нардеп Максим Бурбак звернувся лише із депутатським запитом до Голови адміністрації Президента та до Прем`єрміністра України щодо можливого звільнення з займаних посад голови Сокирянської та Кельменецької райдержадміністрацій Петра Безкупського і Віталія Швеця, у Кельменецькій адмін установі за один день провели аж 4 наради.

Чесно кажучи, жодне м`яке місце людини такого випробування сидінням не витримає! А головне – був би з тих нарад толк! А то ж щось нагадало агонію… Було б чого…

З одного боку, за зрив реформи децентралізації, це варто було зробити давно. З іншого – у нас нема в області настільки вольового керівника, який би цих хлопців попросив… А для чого? На кілька місяців… І де взяти на їх крісла “камікадзе”, які би сказали: «Наради – це добре! Та найперше, я поїду від села до села і поговорю з людьми! Відкрито і щиро!»

Зрештою, таких камікадзе знайти таки можна! Та є вони лише серед «чужих» до нині діючих «володарів» названих районів, а може й вище…

На разі, нас інформують, що голови даних районів взяли участь у Чернівцях, у нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука.

У ході наради обговорено Концепцію Перспективного плану об’єднання громад в Чернівецькій області зі змінами, яку присутнім представив директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Віктор Подорожний.

Олександр Фищук звернув увагу голів райдержадміністрацій на важливості їх участі у публічних звітах сільських, селищних голів, керівників об’єднаних територіальних громад, з метою інформування населення про роботу виконавчої влади в кожному районі.

Також голова Чернівецької облдержадміністрації зазначив, що необхідно активізувати процес добровільного об’єднання територіальних громад в межах усієї області без «білих плям».

Олександр Фищук акцентував, що при створенні ОТГ в першу чергу, важливими критеріями є їх фінансова спроможність, доступність та якість послуг до кожного мешканця – невже почало дозрівати усвідомлення, що добровільність тут геть явище відносне?..

  • Гость: Знов Вишньоя заказуху про ОТГ написала. Цікаво стіко вона бабла за цу заказуху має?????????????
  • Гость: Швеця знаю, доводилося не раз з ним спілкуватися. Скромний, інтелігентний, компетентний в багатьох питаннях чоловік. Свою справу знає, але не любить вихвалятися і піаритися. А от Вишні не бачив і не знаю, тільки читав деякі її статті. Ну що тут сказати, одна лише критика і жодного конструктиву. "Компетентність" аж пре через верх. Якщо така компетентна, то чому не запропонує чогось дільного? Якщо вона вирішує скільки потрібно проводити нарад і якої тривалості, то може Вишню треба призначити головою РДА? "Вічний революціонер, дух що тіло рве до бою....", - як писав Іван Франко. Такий тип людей лише бореться проти всіх і проти вся, І коли перемагає в цій боротьбі то вишукує нову жертву, бо їх не цікавить результат, а сам процес боротьби.
  • Гость: обізнаний, ти сам віриш що пишеш? не сміши народ, а то вже смішно аж до сльози
  • Гость: Вешня се твій новий псевдонім????