П'ятниця, Січень 18

Віталія Швеця звільнять?..

Не знаємо випадково це чи логічно, та лише стало відомо, що нардеп Максим Бурбак звернувся лише із депутатським запитом до Голови адміністрації Президента та до Прем`єрміністра України щодо можливого звільнення з займаних посад голови Сокирянської та Кельменецької райдержадміністрацій Петра Безкупського і Віталія Швеця, у Кельменецькій адмін установі за один день провели аж 4 наради.

Чесно кажучи, жодне м`яке місце людини такого випробування сидінням не витримає! А головне – був би з тих нарад толк! А то ж щось нагадало агонію… Було б чого…

З одного боку, за зрив реформи децентралізації, це варто було зробити давно. З іншого – у нас нема в області настільки вольового керівника, який би цих хлопців попросив… А для чого? На кілька місяців… І де взяти на їх крісла “камікадзе”, які би сказали: «Наради – це добре! Та найперше, я поїду від села до села і поговорю з людьми! Відкрито і щиро!»

Зрештою, таких камікадзе знайти таки можна! Та є вони лише серед «чужих» до нині діючих «володарів» названих районів, а може й вище…

На разі, нас інформують, що голови даних районів взяли участь у Чернівцях, у нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука.

У ході наради обговорено Концепцію Перспективного плану об’єднання громад в Чернівецькій області зі змінами, яку присутнім представив директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Віктор Подорожний.

Олександр Фищук звернув увагу голів райдержадміністрацій на важливості їх участі у публічних звітах сільських, селищних голів, керівників об’єднаних територіальних громад, з метою інформування населення про роботу виконавчої влади в кожному районі.

Також голова Чернівецької облдержадміністрації зазначив, що необхідно активізувати процес добровільного об’єднання територіальних громад в межах усієї області без «білих плям».

Олександр Фищук акцентував, що при створенні ОТГ в першу чергу, важливими критеріями є їх фінансова спроможність, доступність та якість послуг до кожного мешканця – невже почало дозрівати усвідомлення, що добровільність тут геть явище відносне?..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *