Четвер, Січень 17

Лише 6 запитів… до Кельменецької райдержадміністрації!

«Протягом I кварталу 2018 року забезпечено розгляд 6 інформаційних запитів до Кельменецької районної державної адміністрації, що в порівняні із І кварталом 2017 року на 2 запити більше. Від юридичних осіб надійшло 4 запити – від юридичних осіб, 2 запити – від об’єднань громадян.

У запитах запитувалася інформація про рівень розрахунків населення за житлово-комунальні послуги 2015-2017 рр.; інформація про кількість рішень щодо провадження дистанційної форми навчання педагогічної ради навчальних закладів комунальної та державної форми власності, які було погоджено із управлінням освіти РДА та кількість учнів, які навчаються за дистанційною формою навчання; інформація про діючу програму з організації, розвитку та безпеки дорожнього руху; інформація про МГЕС/МГАЕС на території району; інформація щодо комунальної інфраструктури району згідно форм; інформація про кошти програм з молодіжної політики.»

Звичайно, всі звернення розглянуто. І розглянуто їх протягом 5 днів, як вимагає Закон “Про доступ до публічної інформації” і як запевняють про це у Кельменецькій райдержадміністрації. Лише один штрих – а ця цифра НЕ свідчить про пасивність, зневіру і про відсутність роботи влади з жителями району?.. Невже нам нема про що питати у влади? Чи ми настільки неосвічені, що й не знаємо – а що питати?!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *