Понеділок, Серпень 20

Статки очільників Кельменецького району

Ні! Це НЕ можливо!.. Це не можливо подати одним матеріалом! А завдання видавалося геть простим – показати доходи та статки головних людей Кельменецького району! Всіх під словом «голова»!

Знайти цю інформацію дуже просто. Вона публічна! Але… статки декого вражають! А тому одні знаки оклику!!!!… Доведеться, просто, звертатися до наших очільників.

Шановний Сергію Леонідовичу Буняк, ваша заробітна плата селищного голови склала за 2017 рік 161 619 тис. гривень. Це наче щось, та… сказати, що ви багатій… язик НЕ повертається. І вибачте нас, та ми не податківці і квартиру приватизовану у 1994 році площею аж 24,8 м. кв. ми рахувати не будемо! Нема що у Вас рахувати!

То може є хтось цікавіший? Розглянемо декларацію голови Кельменецької райдержадміністрації Віталія Швеця. Його заробітна плата налічила 203 040 тис. грн. Є будинок – 160 м. кв., та не сьогоднішній. Є земельна ділянка площею 8 900 м. кв. Разом з цим, дружина на земельні ділянки багатша! Їх у неї аж 5. загальна площа 27 865 м. кв. Чотири з них оформлено минулого року. Статки це чи ні?.. Хіба хтось знає щось іще цікавіше. Ми беремо лише факти з декларацій.

А ось далі… Чомусь відразу пригадалися два випадки, коли Віктор Ілаш, голова Кельменецької районної ради, двічі приїздив до Дністрівки, один раз на схід села, другий – 16 вересня 2016 року, на сесію Дністрівської сільської ради і розповідав мені в обличчя, публічно, що я сміття, непотріб на котрий НЕ варто людям зважати, що я НЕ маю права на ЖИТТЯ…

Що мій батько нікчемність…(мій батько – чесна людина з когорти таких як Леонід Буняк і багатьох інших праведників, які воістину були справедливими і порядними). Мене Віктор Миколайович й зовсім НЕ знав. Хіба те, що я стала реальним конкурентом діючому голові села Дністрівка – Цекалу В`ячеславу і що я входжу до Народної Ради Кельменецького району.

Мав би ще помітити, що я жінка і мати трьох дітей, котрих виховую одна та, мабуть, для такої висоти… це геть незримо!

Вікторе Миколайовичу, а розкажіть людям, що я зробила Вам за це у подяку за образи? – я застерегла Вас від смерті! Ви НЕ послухались! І втрапили в халепу, яка могла завершитися фатально. Хоч хірургії не вдалось уникнути, та Бог Вас зберіг. Можливо, дає  шанс хоч щось виправити?.. І чомусь таке відчуття, що як Ви НЕ почули застереження від смерті, так НЕ почуєте і цих слів!

Ми ж виконаємо свій обов’язок – поглянемо на публічні Ваші статки! Якщо ми чогось НЕ дорахуємо, просимо вибачення на перед, то можна щось і пропустити, рахувати є що!

Віктор Ілаш разом з дружиною Оленою Ілаш (на неї записано лише кілька ділянок) володіють 24 ділянками. З них 19 у Кельменцях, 1 – у Кормані Сокирянського району, 2 – у Макарівці, 1 – у Вороновиці, 1- у Чернівцях. Сказати на яку суму – не можливо. На 8 ділянок не проведено експертної оцінки. Та й експертні оцінки у нас, скромно кажучи, чомусь здаються смішними. Зрештою, декларацію Віктора Ілаша кожен може відкрити в інтернеті самостійно.

Цікавий інший факт: 4 з ділянок оформлені у 2014 році, 5 – у 2015 році, ще 5 – у 2016 році і ще 3 – у 2017 році. Інші – до 2014-го року. Можливо, ділянок оформлених у 2017-му було би більше. Але Кельменецька селищна рада, ті депутати… три об’єкти, здається, зірвалися з гачка… Про них ми писали.

Має Віктор Миколайович з дружиною – 5 квартир. 2 – у Чернівцях, 3 – у Кельменцях. Та три будинки – це цікавіше! Один – 39,8 м.кв НЕ порахуємо… а ось будинок у Чернівцях і ще один у Кельменцях вартістю понад один мільйон гривень кожен окремо, чогось таки варті. Не дешеве й кафе у Козирянах. Хоч вартість його – 451 366 тис. грн..

Звичайно, найцікавіше питання у людей у таких випадках – а яка в голови райради зарплата? Найбільша з трьох названих осіб – 219 007 тис. грн. отримав Віктор Ілаш минулого року. + 16 340 тис. грн. склали соціальні виплати. При всіх вище перелічених статках, вона смішна! Ставить запитання.

І знаєте, Вікторе Миколайовичу, мої статки, маєтки Сергія Буняка проти Ваших – ніщо! Але це лише статки! Людяність за гроші НЕ купиш! І скільки б Ви мене чи когось іншого не називали сміттям… ми, все-таки, ЛЮДИ! І ми маємо право на ЖИТТЯ! Навіть якщо дехто цього НЕ зрозуміє ніколи!

Р.S. 22 квітня у Дністрівці схід села. Вікторе Миколайовичу, приїжджайте! Не думаю, що я діждуся від Вас вибачення, та «щось цікаве» про себе, гарантовано, почую! Лишень, я – журналіст, у нас – свобода слова, ми нікого НЕ обзиваємо і НЕ принижуємо, не входимо в чуже особисте життя, не визначаємо жити цій людині у світі чи ні… та констатувати факти маємо право і зобов’язані! І погрози, образи, цинічні знущання які тривають уже роки… – сприймаємо також як «свободу слова» і кожен має право показати себе! Хоч боляче, що все це доводиться чути і переживати в рідному Кельменецькому районі!

З повагою і любв`ю до Кельменеччини
Ангела Ткач-Вишня

Кельменці ІНФО – існує для ВАС!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *