Понеділок, Жовтень 15

«Стожари» від Павла Дворського осяяли край!

Шанованому співаку, нашому земляку, воістину народному артисту України Павлу Дворському першого лютого цього року виповнилося 65!

Та лише 12 квітня в Чернівецькому муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської відбувся ювілейний концерт. Співак-легенда української естради Павло Дворський виступив разом зі своїми синами Павлом та В`ячеславом.

Вони представили нову програму «Стожари», куди увійшли як всім відомі хіти, так і нові пісні Павла Дворського. Усі глядачі отримали океан задоволення, а Павло Андрійович – аншлаг, овації, дарунки!

На концерті побувала делегація від Кельменецького району. Звертаючись до славного земляка Почесного громадянина Кельменецького району, голова Кельменецької районної державної адміністрації Віталій Швець висловив найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди ювілею.

До привітань приєдналася начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Чепурняк, яка відзначила, що пісні у виконанні Павла Дворського зачаровують своєю сердечністю і теплотою, вони по праву завоювали любов мільйонів шанувальників.

Ми зичимо Павлу Андрійовичу здоров`я та творчої наснаги! Для нас його пісня по-особливому дорога і рідна, адже ця людина виросла на нашій землі!

Шануймо мудрих, талановитих, відважних, людяних. Бо шанувати таких людей – це шанувати Бога! Його волю!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *