Неділя, Вересень 23

Це ЦІКАВО! ЦІКАВО! ЦІКАВО!

Нас на планеті  майже 8 мільярдів! Вдумайтесь у цю цифру! Українцям від цієї цифри хіба плакати і згадувати, що у 1913 році нас було понад 90 мільйонів!!!

Нас винищили! Фізично винищили! І… винищують далі. Зброєю і без неї. Адже тепер, щоб винищити люд достатньо змусити його їсти хімічну та з генетично модифікованої сировини продукцію. Цілковито «посадити» на хімічну симптоматичну медицину і різати, різати, різати… все гаразд… народ, тим паче після вибухів на ЧАЕС, вимирає німо…

Тому якщо ви називаєте когось народом-мучеником, погляньте спочатку на себе!

26 квітня чергова річниця трагедії на Чорнобильській атомній, наш національний щорічний день трауру, коли по-людськи, кожен із нас має запалити вдома свічечку в пам`ять про всіх загиблих, з болем про всіх не народжених в наслідок вибухів! Та завтра – 25 квітня – міжнародний день ДНК.

Ми часто чуємо абревіатуру – ДНК. Звиклися до неї як до чогось таємничого. Та саме вона, ДНК, підтвердила, що українці дуже-дуже давня людність (понад мільйон літ життя саме на теренах України і ширше!), що українська жінка – прамама Європи, що жили ми від океану до океану, що саме нашу історію з агонічною впертістю і люттю намагається привласнити собі Московія… наша… дуже обділена мудрістю дитина… що саме нашої історії боїться Італія і все намагається сказати, що етруски впали з неба… і побрехеньки з Біблії чи з нашої офіційної історії виглядають вже не просто смішними, а… злочинними!

На вулиці ХХІ сторіччя, а у нас досі мільярди доросли вуйків і тіток… а насправді людино-дітей, котрі вірять в казки і в брехню! І все людство, через цю брехню і злочинні війни які вона породжує, ходить по лезу коси смерті! Чи не так?!

ДНК – ми дякуємо тобі за свою національну індивідуальність і здатність тримати неповторність кожного народу. Ми не вміємо себе читати, та саме у сховках ДНК народжуються наші генії, у них інформація від найперших наших прабабусь і дідусів у цьому світі!

І диво-дивне, бо коли зібрати ДНК всього людства, воно поміститься у чайній ложечці. 8 МІЛЬЯРДІВ! – у чайній ложечці! І будуть важити АЖ 1,2 грама!

ДНК – дезоксирибонуклеїнова кислота. Така собі клітиночка… яка забезпечує зберігання і передачу з покоління в покоління генетичної програми розвитку й функціонування живих організмів. Бог неповторний?..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *