Четвер, Жовтень 18

Мітинг-реквієм і слова подяки ліквідаторам наслідків трагедії на ЧАЕС!

Мітинг-реквієм з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії провів Кельменецький ліцей – опорний заклад. Учні ліцею нагадали перебіг подій, які сталися в ті далекі і дуже близькі та болючі  нам квітневі дні.

Найважливішими, звичайно, стали слова подяки ліквідаторам, котрі ризикуючи власним життям робили все можливе, щоб приборкати наслідки трагедії і не допустити іще страшніших викидів радіації, та погасити пожежу.


Керівники району та громадської організації «Чорнобильці Кельменеччини», а також від обласної ради громадської організації “Чернівецьке обласне об’єднання “Чорнобильці Буковини” ліквідаторам, котрі працювали на ЧАЕС від Кельменецького району, вручили грамоти та нагрудні знаки, квіти та висловили слова подяки. Адже кожен учасник тих страшних подій сьогодні – людина-подвиг!

По закінченні мітингу відбулась церемонія покладання квітів до пам′ятного знаку ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС.

Низький уклін усім пожежникам, лікарям, військовим, правоохоронцям, водіям і трактористам усім, хто рятував нас там, перебуваючи у горнилі радіації, ризикуючи своїм життям заради нашого!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *