Субота, Серпень 18

СТАРШКЛАСНИКАМ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ ПРО ВИБІР МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Кельменецьким районним центром зайнятості організовано та проведено зустріч з учнями 11 класів, які проходять навчання в Івановецькому навчально-виробничому комбінаті. Старшокласникам пояснили як краще вибирати собі професію? На які професії нині є попит?

Старшокласники Іванівецької школи, Нелиповецького НВК та Новоселецького НВК, які на базі навчально-виробничого комбінату отримують професію швачки та водія автомобіля мали можливість поспілкуватися із заступником директора Кельменецького районного центру зайнятості Ярославом Грицуком та профконсультантом Аллою Панчук.

В роботі з учнями застосовувалися форми профорієнтаційної роботи, спрямовані на активізацію пізнавально-мотиваційних процесів молодої людини, розширення обізнаності у світі професій, розвиток необхідних навичок.

Одинадцятикласники заповнили анкети, в яких визначили пріоритети у виборі професії, вказали професії, які вважають найбільш прийнятними для себе і які мають намір здобути.

Також з учнями обговорили проблеми, які можуть виникнути після закінчення навчального закладу. І варіанти як треба діяти, коли мрії про майбутнє місце праці не справджуються так як планувалося.

Ось так Кельменецький центр зайнятості готує молодь до майбутнього дорослого, самостійного життя. Людина завжди повинна мислити реалістично, не боятися перешкод і ніколи не опускати руки!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *