Понеділок, Жовтень 15

9-те Травня у Кельменцях

Цей день називають Днем Перемоги!.. Україна була поневоленою до початку Другої світової війни і залишилася в рабстві після її завершення. Навряд чи це для нас, для українців, була перемога. Це був час ПОВАЛЕННЯ нацизму ціною наших життів. Не більше!


Наші батьки, дідусі, чоловіки, брати гинули за ідеологію тоталітарної імперії СРСР в якій нас винищували мільйонами. Наших дідусів на фронт гнали! Часто, як гарматне м`ясо!

Ми НЕ знаємо чи буде завтра те, що ми за радянською звичкою, називаємо сьогодні парадами, та є ФАКТ, який має знати кожен українець – У ЦІЙ ВІЙНІ НАЙБІЛЬШЕ ЗАГИНУЛО САМЕ УКРАЇНЦІВ! І кожен безвинно загиблий вартує  поваги і шани.


Кельменеччина гідно відзначила 9 Травня. Жителі Кельменців велелюдною колоною прийшли до пам`ятника загиблим воїнам у Другій Світовій війні.

Стараннями Кельменецької селищної ради на урочистості привезли ветеранів. Їх уже ОДИНИЦІ! Та цей день, воістину, їхній. Вони заслужили його своїм життям.


На площі перед пам`ятником відбулися урочистості. Зі словами подяки ветеранам перед присутніми виступили селищний голова Сергій Буняк, голова Кельменецької райдержадміністрації Віталій Швець.


Районний Будинок народної творчості та дозвілля за підтримки Кельменецького ліцею опорного закладу представили кельменчанам по-мудрому лаконічну і змістовну програму урочистостей.

Низький уклін ВСІМ ветеранам Другої світової війни Кельменецького району!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *