Неділя, Вересень 23

Ветеранів провідав голова Кельменецької селищної ради

У День пам`яті та примирення селищний голова Кельменців Сергій Буняк провідав усіх 7 учасників війни. Ми назвемо їх поіменно: Кубляк Василь Петрович, Крупка Олександр Єремійович, Гриб Михайло Федорович, Ілаш Григорій Ісакович, Нікітюк Іван Григорович, Швець Андрій Миколайович, Шимкова Ніна Петрівна.

Сьогодні це люди поважного віку. Не всіх застали вдома, були в лікарні. Не кожен зміг вийти з хати, та кожен був радий, що його провідали.

Кубляк Василь Петрович не відпустив нас з хати не сказавши вітального слова:

На шафах, на стінах портрети. Пам`ять, яку треба берегти як засторогу і як гордість за кожну людину, котра боролася з нацизмом.


Сьогодні ми можемо лише уявити як чекали ці, поважні нині дідусі і геть молодесенькі хлопці в ті часи, завершення війни.

Гриба Михайла Федоровича відправили на фронт разом з батьком. Відразу після випускного у школі. Дитина! Та це НЕ хвилювало керівників СРСР.

Щороку до пана Михайла приходять малюки із дитсадка. Співають для нього і танцюють, а він їм розповідає про війну.

 

Навряд чи ці малюки запам`ятають розказане, та дідуся пам`ятатимуть! Для них це особлива екскурсія!

Селищний голова кожному з ветеранів приніс продуктовий пакунок, а також матеріальну грошову допомогу у розмірі 200 гривень. У нас же склалося враження, що ветеранам було байдуже до дарунків, та те, що до них прийшли, що їх провідали було на багато ціннішим!


Ці люди, найперше, потребують звичайної нашої уваги. Пам`ятаймо про це!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *