Четвер, Січень 17

Сьогодні День МАТЕРІ!

Історична довідка: «у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла.

Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом – у 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято.»

У багатьох джерелах ви прочитаєте, що Анна Джервіс була пацифісткою. На наш слух – це щось негативне… та насправді, пацифіст – людина, котра категорично виступає проти воєн!

У країнах світу це свято прив’язане до числа, а саме до 13 травня. Як би ми не «боялися» цієї цифри, та вона має суть МУДРОСТІ. І по орбіті наша планета проходить НЕ 12 головних сузір’їв, а 13! 13-те сузір’я змії.  Яка також є символом МУДРОСТІ.

Цьогоріч  і ми відзначаємо цей день  13 травня. Та для нас це спів біг. В Україні цей день до числа НЕ прив’язаний і це також має свою логіку. День Матері у нас – друга неділя травня. Це затверджено Указом Президента від 10 травня 1999 року. № Указу 489/99.

У країнах світу прийнято приколювати у цей день до одежі, на груди, гвоздику. Білу, якщо мами вже немає, червону, коли іще є до кого прийти і сказати: МАМО! ДЯКУЄМО ТОБІ ЗА ЖИТТЯ! ЗА ТВОЮ ЛЮБОВ І ЛАСКУ! ЗА ТВОЄ ТЕРПІННЯ І СИЛУ! ЗНАЄМО, З НАМИ НЕ ЗАВЖДИ БУЛО ЛЕГКО!

ШАНОВНІ МАТЕРІ Кельменеччини!

З Днем Матері Вас! Щастя Вам особистого! Радості від дітей! Міцної чоловічої опори! Мудрості від Бога на многая, многая літ!

І мирного неба нам всім разом! Злагоди та достатку!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *