Четвер, Січень 17

ЄРУСАЛИМ: Правда Котрої Українці НЕ Повинні ЗНАТИ!

Якщо з семи десятих років минулого сторіччя, після проведення розкопок біля села КОРОЛЕВЕ на Закарпатті, кожен українець має знати:БУЛИ! МИ, а саме УКРАЇНЦІ, живемо на теренах УКРАЇНИ, що найменше Один МІЛЬЙОН літ, то семітам, євреям в Єрусалимі лише більше 3 000 років. За хронологією Історії – це тільки-но народилися, це ще СЬОГОДНІ!!!

Та є ті, кому ну дуже-дуже хочеться, щоб люди цієї плинності часу в історичному потоці НЕ розуміли і охкали як сліпі і бездумні котенята: «ОЙ! Це ж було аж… 2000 чи 3000 тисячі літ тому…» А що ж тоді казати про МІЛЬЙОН літ?.. Чи про золотий ланцюжок витонченої ювелірної роботи якому понад мільйон?! Це хто ж його зробив?!

За Біблією, а з нею і за офіційною наукою, яка заплуталася в кайданах Ватикану і його всепланетарної брехні, людей ще НЕ було!.. А виявляється – БУЛИ! І розчин для будівництва пірамід на яйцях динозаврів замішували!

Це ФАКТИ! Доведені наукою.  Хто заперечує факти? Злочинці, неуки-раби і невиліковні психи. Люди вміють бачити і визнавати реальність. Приймати Правду, навіть якщо вона цілковито перекреслює їхні минулі переконання. Бо Світ дивовижний!

А Єрусалим… Сьогодні – це столиця Ізраїлю, як і увесь Ізраїль це не є споконвічна земля семітів. Там жили ханаанці і була держава Ханаана. Семіти прийшли і ханаанців винищили. Це мав би знати кожен, хто насправді читав Біблію. Тому говорити про споконвічність семітів на теренах Аравійського півострова – плюнути Богові у вічі. І це НЕ найцікавіше!

 

Джан А. Вілсон у книзі «Культура стародавнього Єгипту» пише, що Єрусалим заснували гиксоси! А хто такі гиксоси? Володарі Єгипту! Які показали єгиптянам, та людностям, які жили в Єгипті, що таке колісниця, кінь, військова тактика. А археолог Еммануел Анаті підтверджує це і вказує на те, що гиксоси прийшли з північно-східних терен, з над Чорного моря,  і їхня культура ідентична культурі праукраїнців, бо це і були праукраїнці!

Гиксоси – це ми! Нас по різному називали різні народи і в часові епохи, та суть культури, знань, надбань і досвіду чужі мови, і народи змінити не могли. Українці в усі часи, на всіх теренах, від океану до океану, в Африці і в Азії залишалися УКРАЇНЦЯМИ!

За 500 років до вторгнення семітів, ДО! 3 600 літ тому – праукраїнці-гиксоси збудували Єрусалим. Та спочатку він називався не так, а «Руса салем». І ханаанці, які не мали жодних претензій до наших предків, бо ми їх не вирізали, не палили заживо, не вбивали їхніх котів і псів лише тому, аби душі ханаанців не переселилися у їхніх домашніх тварин… Ханаанці поважали нас і називали наших дідусів і бабусь нашим ім`ям – РУСАМИ!

А назва “Руса салем” означала – Русів постій, мир. Зі слів «Руса салем» постала з часом назва Єрусалим. І це підтверджено археологічними відкриттями.

Сьогодні день Єрусалиму.

Ви можете багато прочитати про це місто, та правди цієї, УКРАЇНСЬКОЇ! – відомої історикам світу і котру має знати кожен українець знайти не просто. ЧОМУ?..

Чи варто нам пишатися СВОЄЮ історією? Чи нам її боятися?…

Любіть УКРАЇНУ!

Ангела Ткач-Вишня

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *