Понеділок, Жовтень 15

День вишиванки – День Сакралу! Знаєте, що це?..

День вишиванки для Чернівеччини особливий. Саме студенти Чернівецького Національного університету ім. Юрія Федьковича стали ініціаторами такого Міжнародного свята.

Леся Воронюк, Ігор Житарюк, молоді люди, котрі, можливо, спочатку з жарту, вирішили, що один раз на рік варто усім одягти вишиванки. Адже це наш національний одяг. Красивий, енергетичний!

Про останнє варто знати більше. Бо свято вишиванки, це не просто свято клаптя вишитої тканини. Молоді люди, Леся та Ігор, навряд чи подумали, що дали початок святу Сакралу! Того, що є по-справжньому СВЯЩЕННИМ, зверненим до Бога, належним Богу!


Вишиваючи рушник, чи сорочку, жінка, дівчина не просто петляла голкою, вона виписувала орнаментами та квітами свої мрії, бажання, свою душу, усі свої прагнення. Одежина ставала листом до Бога зміст котрого знала лише вишивальниця.
Вишиванка українця закарбувала в собі духовний код нації з духом народництва (язичництва) довжиною в мільйон літ.

Духовний код… Ви розумієте що це?.. Можете дати синонім?.. – Енергетичний код! Ви одягаєте на себе вишиту кофтину чи сорочку і не підозрюєте, що разом з тканиною, ваше тіло сповило певне енергетичне поле. Поле яке творилося безперервно стільки сотень тисяч літ, що сьогодні вже немає значення вишита ця сорочка руками чи машиною, і як би це не виглядало містично, та енергія знаходить свою сорочку. Ми приводимо її до неї власною свідомістю, навіть не підозрюючи цього.

Ну і що?.. – скаже скептик. – Та нічого! Для дурня! А розумний знає: якщо ви радянський манкрут, негідник, котрий дивиться на людей як на сміття, використовує своє владне крісло, порушує закони і має справжнє ім.`я – недолюдок, котрий ніколи не піде захищати Україну, – енергетичне поле нап`яленої вишиванки на таке людиносхоже, зробить свою справу – воно руйнує енергію негативного тіла на якому опинилося. Це людисько… одягнувши вишиванку, зробило великий крок до власного небуття. І навпаки, якщо ви ЛЮДИНА! – ваше енергетичне поле співзвучне з вишиванкою, ваш імунітет стане сильнішим, а світ навколо вас чистішим!

Є люди, які кожного дня можуть носити вишиванку. Їм у ній зручно. А є ті, хто одягає її лише з примусу владного крісла. Ну що поробиш?..

І згадується анекдот як приїхав з Канади вуйко, подивився на Україну, на своїх родичів та їх односельців, на народ і зробив слізний висновок: «Є у вас прапор, є гімн, герб… наче є Україна… Залишилося лише завести УКРАЇНЦІВ!»

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, 5 членів уряду та 19 членів канадійського парламенту у вишиванках…

СКІЛЬКИ СЕРЕД НАС УКРАЇНЦІВ?! СКІЛЬКИ ТИХ, ХТО В ЛЮДЯХ ПОВАЖАЄ ЛЮДЕЙ, БО ЦЕ ПОВАЖАТИ БОГА! СКІЛЬКИ НАШИХ, З КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ, СТОЯЛО НА МАЙДАНІ? СКІЛЬКИ ТИХ, ХТО НЕ ХОВАЄТЬСЯ ВІД АТО? СКІЛЬКИ ТИХ, ХТО СВІДОМО БОРОНИТЬ НАШУ ЗЕМЛЮ?! СКІЛЬКИ ТИХ, ХТО МИСЛИТЬ – ЯК ЗМІНИТИ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ?!! ЯК СТАТИ ЦИВІЛІЗОВАНИМИ? ОДИНИЦІ???

У нас не прийнято ставити таких запитань. Ми всі гарні! Ой, гарні! Настільки гарні, що ніяк не можемо зрозуміти – у нас ВІЙНА! І на білі вишиванки, у День вишиванок, право мали лише діти. Дорослі ж лише на темні, бо в нас щодня гинуть сини землі нашої! Важка справа Свідомість!

Наші темні, траурні, вишиванки нічим не гірші за світлі. Їх також вишивали і сонячними кольорами і квітами, та калиною. Бо за смертю одного мали би поставати життя десяти. Бо захищаючи, гинуть заради Життя!

Самостоятельное ударно канатное бурение Буровая установка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *