Четвер, Жовтень 18

Останній дзвоник в селах Кельменеччини

(КЕЛЬМЕНЦІ)

«Нарешті! Не треба ранесенько прокидатися і чим дуж бігти до школи, намагатися слухати вчителя, бодай,  щоб хоч він  думав, що ти його слухаєш! Не треба сидіти біля компа і списувати домашку, а можна спокійно «походити» по улюблених сайтах і не думати, що Марія Іванівна зустріне випадково маму і все розповість про твою уважність і успішність…

(ПОДВІР`ЇВКА)

(НЕЛИПІВЦІ)

Боже, яка то краса – літо!» – мабуть, так подумав не один учень України і Кельменеччини також. Та 168 молодих людей нашого району зараз проходять не просте випробування. Вони випускники шкіл. Урочисті лінійки як мить. Остання мить шкільного буття, яку вже перетирає  на муку ЗНО. Підготовка, хвилювання, мрії про бажаний вуз.

(КЕЛЬМЕНЦІ)

У пам`яті батьків і вчителів залишаться урочистості, та у випускників, які вчора пройшли по червоних доріжках, у свої обійми приймає доросле життя і кожному із них кожна мама і кожен батько мають обов’язок сказати: « Школа позаду. Дитинство завершилося цілковито. Тепер почався головний іспит. І він не з алгебри, не з української мови… він набагато вагоміший! Тепер ти маєш скласти іспит на ДОРОСЛЕ Життя. На вміння бути самостійним, самодостатнім; на вміння приймати правильні рішення без підказок дорослих.

(ЛІВИНЦІ)

 

(НЕЛИПІВЦІ)

Запам`ятай, дитино, ніхто НЕ МОЖЕ прожити ЖИТТЯ за тебе. ТИ відповідальний за себе і перед людьми, і перед Богом. Тому думай, що робиш і для чого?! Оцінюй реальність і визначай пріоритети. Слово «хочу» серйозно співставляй зі словом «ТРЕБА», бо Життя не любить дурнів і лінюхів. Воно поважає кмітливих і мислячих, тих хто вміє поважати себе і визнавати Правду.

(БУЗОВИЦЯ)

 

(ГРУШІВЦІ)

Коли ж бачиш мету, НЕ ЗДАВАЙСЯ! Невдача сьогодні, не означає програш – завтра. Вона може бути лише випробуванням, уроком, головне зробити правильні висновки! Знай, ПЕРЕМОГА потребує не раз, зусиль і часу, дай їх собі!

(ПОДВІР`ЇВКА)

І пам’ятай головне – можна стати неймовірно багатим і разом з цим, цілковитою потворою, тому здобувай достаток, та завжди БУДЬ ЛЮДИНОЮ! Бо якщо й існує рай, то до нього гарантовано НЕ ПУСКАЮТЬ рабів і нелюдів. І пам’ятай, що навіть Біблія не так і давно рай «відправила» на небо. Людство рай творило на ЗЕМЛІ!»

Ми всім бажаємо Щастя, Успіхів, Достатку і Миру, РАЮ на Землі! Щасливих доріг всім випускникам Кельменеччини!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *