П'ятниця, Січень 18

У День вишиванки у Кельменцях

У День вишиванки у Кельменцях, на площі перед пам’ятником Тарасу Григоровичу Шевченку учні Кельменецького ліцею-опорного закладу представили чудову хореографічну композицію «Вишивана моя Україна!». Зобов`язані зауважити, що ліцеїсти опорного закладу на всі урочистості презентують відмінні хореографічні постановки. За що честь і хвала і учням, та найперше, їхнім наставникам.

У районному будинку народної творчості та дозвілля відбулася літературно-мистецька композиція «Вишиванка – генетичний код нації».  На святі  виступи аматорські колективи сіл Бузовиця, Росошани, РБНТД смт Кельменці. Також була предствлена виставка робіт місцевих вишивальниць.

З вітальним словом виступив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк. Він, зокрема, сказав:«Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть, як безцінну реліквію, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби».

Дай Боже щоб так було насправді! Бо, на разі, це навіть не питання, а повна його відсутність!

Що ж до організації Дня вишиванки у Кельменцях, управлінню культури, усім учасникам дійства – уклін подяки!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *