Четвер, Жовтень 18

Брехню сіяти варто?..

Ми уже сказали, що у Кельменецькому районі відзначили День слов`янської писемності. Зокрема, про це говорили у школах, проведено захід у Кельменецькій районній бібліотеці.

Факт – у нас влада визнала таке свято не зважаючи на те, що ніяких слов`ян НІКОЛИ НЕ БУЛО!!! Це міф, який колись був вигідний Візантії, а тепер і Московії, і Ватикану. І доходить до смішного, коли наші сусіди московити говорять, що в Індії 2 мільйони населення є носіями гену Р1 А1 – мають слов`янське… походження. При цьому, необачно, заявляють, що ця кількість більша ніж у самій Московії. А в Московії понад 140 мільйонів населення! То Московія слов`янська?..

А в Україні, майже всі мільйони є носіями гену Р1А1 і що ти зробиш?! Немає на те ради, слов`яни… – це штучне ім`я українців. Не більше, не менше!

Але… свято слов`янської писемності у нас є… Країна рабів?.. Та тут доречно розповісти про глобальні факти, які наче НЕ стосуються такого свята в Україні.

Наша планета у ХХ сторіччі тричі стояла на лезі знищення. Всі три рази – це мало статися через зліт ядерних боєголовок. Двічі таке сталося у час Карибської кризи, у 1962 році, і ще раз у 1983 році. Нас мало вже НЕ БУТИ! З цілковитого людського дуру!!!

Порятувало те, що Василь Архипів, один з командирів підводного радянського човна, капітан США Уїльям Бассед та офіцер СРСР Станіслав Петров – відмовилися виконувати накази керівництва. Вони ослухалися своєї влади!!! Бассед, навіть віддав наказ убити, меншого за званням військового, котрий наперекір волі Басседа, вирішив, що бомби таки треба запустити. Тупа виконавськість УБИВАЄ!

Станіслав Петров, просто, своєму начальству збрехав! Сказав, що тривога не правдива. Виявилось, що вона дійсно була не справжньою. Космічне обладнання дало збій. А через це могло загинути все людство.

Про що говорять ці факти? Та просто: для ПЕРЕМОГИ треба ДУМАТИ і НЕ виконувати злочинних наказів з гори! Звідкись, з маленьких людей, з простих вчителів і бібліотекарів повинна починатися ПРАВДА. Не варто відзначати День слов`янської писемності і утверджувати брехню, сіяти її у юні голови лише тому, що хтось злочинно записав її у минулі віки, а інші «порядні і мудрі» утвердили її у наш час! Чи не так?

1 коментар

  • Ігор

    Пане Шкрумеда вгамуйте пил сивої кобили – Анжели. такої дурості вибачте за слово ніде не читав. Шкільна програма затверджена міністерством освіти і програма ЗНО говорить про те що словяни є і діляться вони на три гілки: західні, східні і південні. Українці відносяться до східної гілки словян. І про Велике переселення словян теж учні вчать в школі. А підручники і програми затверджені міністерством написані видатними науковцями і академіками історичної науки. А та дурь яку пише Анжела, не вкладається ні в які рамки. Вона краще розуміється в історії ніж провідні науковці академіки України. Через такі тупі статті скоро ваш сайт взагалі ніхто читати не буде

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *