Понеділок, Серпень 20

У Кельменцях побував Михайло Павлюк: відвідав водогон, пологовий будинок та пообіцяв допомогти з аварійною школою в Ленківцях

З робочим візитом 18 липня Кельменеччину відвідав перший заступник голови державної Чернівецької обласної адміністрації Михайло Павлюк.

Фото прес-служби Кельменецької РДА

Насправді, Михайо Павлюк відвідав лише Кельменці, де провів прийом громадян, побував на будівництві Кельменецького водогону та в центральній районній лікарні.

На прийом завітали жителі Ленківців, які просили допомоги у вирішенні проблем з аварійним станом школи – стеля, яка вже двічі падала, має всі шанси впасти ще раз. Ленківчани пропонували Михайлові Павлюку завітати у їхнє село, адже воно зовсім недолеко від районного центру, проте керівник з Чернівців відмовив. Він пообіцяв зробити все можливе, щоб зарадити проблемі, та, як кажуть в народі – очі не бачать, серце не болить

На Кельменецькому водогоні були всі. Голова та заступник держадміністрації, заступник райради.  Лишень… безпосереднього господаря не було! Ми зателефонували до Сергія Буняка, запитавши про причину його відсутності, на що селищний голова Кельменців відповів, що його ніхто не попередив і не запросив. Дивно, що в хаті хазяйнували без господаря. Або ж хтось займається піаром.

Фото прес-служби Кельменецької РДА

Ми всі знаємо, що 90 % будівництва водогону оплатив Фонд Регіонального розвитку з держбюджету, а решту 10% (а це більше мільона гривень) – Кельменецька селищна рада. Чому ж не запросили представника Кельменецької громади? Значить, хтось робить собі піар.

На об`єкті «Реконструкція мереж водопостачання та водовідведення смт. Кельменці» роботи ведуться планово. Тільки складається враження, що Кельменецький район – це віз, який тягнуть, щука, рак і лебідь. І кожен ковдру заслуг перетягає на себе. Чи варто це робити? Адже головне – справа!

Фото прес-служби Кельменецької РДА

Побувавши у Кельменецькій районній лікарні, у Михайла Павлюка враження склалися гарні. Зокрема, посадовець зазначив, що Кельменецьке пологове відділення не гірше від міських у Чернівцях.

Фото прес-служби Кельменецької РДА
Фото прес-служби Кельменецької РДА

Які подальші будуть результати візиту покаже час.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *