Четвер, Жовтень 18

Чин вартий уваги! Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

Третій Всеукраїнський турнір з вільної боротьби у Кельменцях – читати таке гордо! І були на цих змаганнях не лише українці. А й гості з Молдови.


Участь брала команда з Кишинева. На жаль, не склалося приїхати словенцям. Вони відгукнулися на запрошення, та обставини не дозволили їм приїхати.


З командою Словенії турнір міг вже називатися – міжнародний! А Україну представили Вінницька, Хмельницька, Івано-Франківська та наша Чернівецька області.

У змаганнях взяли участь 133 учасники. Турнір був присвячений загиблим в зоні АТО воїнам. Його ініціатором стала дитячо-юнацька спортивна школа нашого, Кельменецького району.


В загальному заліку наша команда посіла друге місце. Наші вихованці ДЮСШ вибороли чотири перші місця, сім – других, 6 – третіх. У першість вийшла Хмельниччина.


І гості, і учасники видовищем, підготовкою юних спортсменів були вражені. Впадає в око, що молодий дух цих хлопчаків цілеспрямований. І в них росте майбутнє воїнство. Захисники України.


Спонсором змагань стала Радикальна партія. Проте реклами політичної не було, а лише підтримка. Такі змагання мають єднати всіх. Це почин Кельменеччини, який вартий особливої уваги і подяки його організаторам. Тренерам і молодим спортсменам, які гідно презентували наш край!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *